Bosna Hersek Eğitim Ücretleri

Bosna Hersek'te eğitim görmek istiyorsanız Bosna Hersek eğitim ücretleri konusunda ideal bir ülkedir. Hiçbir problem yaşamadan kayıt yaptırabileceğiniz..

İçindekiler

Bosna Hersek Eğitim Ücretleri

Yurtdışında eğitim görmek isteyen öğrencilerimiz için, Bosna hersek eğitim ücretleri oldukça ekonomik ve uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Uluslararası Travnik Üniversitesi, hem maddi hem de kişisel kazanımlar elde etmenizi sağlayacaktır. Birçok bölüme sahip olmasıyla birlikte, uygun fiyat seçenekleriyle de, her öğrenciye eğitim fırsatı tanımaktadır. Yıllık öğrenim ücretleri 1000 ile 3200 Euro arasında değişmektedir. Vakıf ve devlet üniversitelerinin oldukça can yakan fiyatları, birçok öğrencinin şikayet ettiği bir durumdur. Bosna Hersek’in en güzel bölgelerinden biri olan Travnik, yemyeşil doğası, Osmanlı mimarisinden kalma yapılar ve şehrin sosyal yaşamıyla birlikte, unutamayacağınız bir eğitim süreci yaşayacaksınız.

Uluslararası Travnik Üniversitesinin uyguladığı ekonomik politika ile birçok öğrenci yurtdışında okuma imkanına sahip olacaktır. Bosna hersek eğitim ücretlerinin ucuz olması ve eğitimindeki kaliteden ödün vermemesiyle, sıklıkla tercih edilmektedir. Eğitim kadrosunun, Türkiye’den giden doçent ve profesörlerle oluştuğunu ve bu nedenle, verimli bir eğitim süreci yaşayacağınızı söyleyebiliriz. 20 yıllık bir deneyime sahip olan, Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetimizle birlikte, sorularınız ve merak ettiğiniz durumlarda destek alabilirsiniz. Eğitiminiz tamamlandıktan sonra alacağınız diploma, Türkiye’de de geçerli olmaktadır. Bu noktada, hiçbir sorun yaşamayacak ve avantajlı iş imkanlarına sahip olacaksınız. Eğitimimizdeki kalite, öğrenim ücretlerimizdeki uygunlukla çelişmemektedir. Gönlünüz rahat olabilir ve kaygılandığınız durumlarda, bizlere ulaşıp destek alabilirsiniz.

Eğitim kadromuzun, deneyimli ve uzman profesör, doçentlerden oluştuğunu söyleyebiliriz. Oldukça verimli bir eğitim süreci yaşamanızın yanı sıra, Travnik bölgesindeki tüm sosyal aktivitelerden, üniversitemizdeki etkinliklerden ve daha birçok avantajdan faydalanacak, yaşamınızı anlamlı bir şekle sokacaksınız. Uluslararası Travnik Üniversitesi hakkında, soru ve görüşlerinizi, Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığımıza iletebilir ve yardım alabilirsiniz. Bosna Hersek ve Türkiye arasında vize sorunu olmaması, gidiş gelişleriniz için oldukça rahatlatıcı bir faktör olacaktır. Eğitiminiz sonrasındaki en büyük kazancınız; kişisel ve sosyal donanımlara sahip, iş imkanı geniş, bireyler haline gelmeniz olacaktır. Son olarak, Bosna hersek eğitim ücretlerinin, siz sevgili öğrencilerimiz için, 1000 ile 3200 Euro arasında değiştiğini ve bu nedenle bütçenize uygun, şahane bir avantaja sahip olacağınızı ekleyelim.

#bosnahersekeğitimücretleri

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli Lisans Bölümleri

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro
Bilgisayar Mühendisliği 2500 Euro
İş Sağlığı ve Güvenliği 2500 Euro
Elektrik Mühendisliği 2500 Euro
Yüksek Lisans ve Doktora 5000 Euro

Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Saraybosna Üniversitesi Tıp Fakültesi 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği 3500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Eczacılık 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Mühendislik Bölümleri 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Psikoloji 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Dil Hazırlık 2500 Euro

Zenica Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

Tuzla Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

Mostar Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro
Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!