Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Ücretleri

Eurostar aracılığıyla kayıt yaptırabileceğiniz üniversiteler arasında Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi fiyatları açısından da sizlerin tercihi..

Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Ücretleri

Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi ücretleri 1000 ile 3200 Euro arasında değişmektedir. Fakülteden fakülteye fark gösteren ücretler istendiği takdirde yıllık iki taksite bölünebilmektedir. Saraybosna Üniversitesi, 1949 yılında kurulmuş olup Bosna Hersek’in başkentinde yer almaktadır. Tüm tarihi ve doğal güzelliklerin buluştuğu bir bölgede yer alan üniversite oldukça kaliteli, bireysel farkındalıklara önem veren bir eğitim anlayışına sahiptir. Tamamen sizin alanınızda uzman olmanız ve kariyerinizde başarılı olmanız için çalışan üniversitede okumak için herhangi bir sınava girmenize gerek yoktur. Ülkedeki birçok üniversite gibi Saraybosna da girişte sadece lise diploması istemektedir. Bu sayede ülkemizde istediğiniz bölüm için yeterli puanı alamadıysanız hayallerinizi ertelemenize gerek kalmaz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak üniversite konusunda sizlere gereken bilgi ve yardımı sağlıyoruz.

Saraybosna Üniversitesinde tıp, eczacılık, diş hekimliği okumak için 3000 Euro ödeme yapmanız gerekmektedir. Mühendislik bölümleri 2500 Euro, hukuk 2000 ve veterinerlik 1500 Euro’dur. Diğer tüm bölümler 1000 ile 2000 Euro arasında değişiklik göstermektedir. Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi ücretleri ülkemize göre oldukça makul fiyatlardadır. Üniversite, Türk gençlerini her yıl kendine çekmektedir. Farklı bir kültür, yeni bir dil öğrenmek; yeni ülkeler keşfetmek ve iyi bir eğitim almak istiyorsanız bu üniversite sizin sorunlarınıza yanıt verecektir. Üniversite Boşnakça ve İngilizce eğitim vermektedir ve bir yıl hazırlık eğitimi bulunmaktadır. Bu eğitim de 2500 Euro’dur. Dilerseniz bu ücretleri yılda iki taksit imkanı ile ödeyebilmektesiniz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak üniversite hakkındaki soru ve kayıt taleplerinizde sizlere yardımcı olmaktayız. Hayallerinizdeki bölümü okumak için bir sene daha sınava hazırlanmak ya da sınava girmek zorunda kalmayacaksınız. Bosna Hersek’in sınavsız alım yapan üniversiteleri sayesinde hem kaliteli bir eğitim alacak hem de yurt dışında okumanın avantajlarından faydalanacaksınız. Ülkedeki Uluslararası Travnik Üniversitesi’nin Türkçe eğitim vermesi dolayısıyla da anadilinizde eğitim alabileceksiniz. Üniversite içinde birçok bölüm Türkçe olarak hizmet vermektedir. Bu sayede hazırlık okumak zorunda kalmayacaksınız. Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi ücretleri konusunda daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

#bosnaherseksaraybosnaüniversitesiücretleri

Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Saraybosna Üniversitesi Tıp Fakültesi 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği 3500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Eczacılık 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Mühendislik Bölümleri 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Psikoloji 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Dil Hazırlık 2500 Euro
Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!