Tuzla Üniversitesi

Tuzla Üniversitesi

Eurostar vasıtası ile kayıt yaptırabileceğiniz üniversiteler arasında Tuzla üniversitesi de yer almaktadır. Başarısı kanıtlanmış ve uzun yıllardır..

Tuzla Üniversitesi

Bosna Hersek Tuzla Üniversitesi 1958 yılında Yüksek okul olarak kurulmuştur. Tuzla Üniversitesi kendini yenileyen fakülteleri artan kalite sistemine göre yapılmış iki yıllık bölümler ve dört yıllık bölümler üzerine oluşturulması ve eğitimin genişlemesi 13 fakültede eğitim sistemi Bologna kriterleridir.

1972 yılından buyana yurtdışından ve yurt içinden eğitim anlaşmaları ile işbirliğine girilmiş, Proje çalışmaları, kongreler, fuarlar, uluslar arası geçerli Avrupa programları ve standartları ile uyum içinde kültürel ayrım olmadan sosyal dönüşümü sağlamaktadır. Tuzla Üniversitesinde size uygun bir bölüm bulabilirsiniz. Tuzla Üniversitesinde eğitim istiyorsanız başvurunuzu EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi Sizler için danışmanlık karşılama, yerleştirme, dil eğitimi programlarında öğrencilerin eğitim almaları için destek veriyor. Tuzla Üniversitesinde üniversiteli olmak kredili Avrupa kriterlerinde eğitimin olması avantajınızdır.

Tuzla Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

Fakülteler:

Oyunculuk, Üretim

Pazarlama, Muhasebe, İşletme Finans, Finans, Bankacılık, Sigortacılık Ekonomi
Üç Yıllık çalışma: Pazarlama, Muhasebe ve Finans, Yönetim ve Girişimcilik

Fizik tedavi, Eğitim Rehabilitasyon, Davranış Bozuklukları

Elektrik enerjisi, Teknik Bilgisayar Bilimleri, İletişim

Üç yıllık çalışma- Koçluk: Spor, Özel uygulamalar

Boşnak dili ve edebiyatı, Tarih, Pedagoji-Psikoloji, Gazetecilik, Sosyal hizmet, Sosyoloji, Felsefe, İngiliz dili ve edebiyatı, Alman dili ve edebiyatı, Türk dili ve edebiyatı
Üç yıllık çalışma: Sınıf Öğretim, Teknik Eğitim ve Bilişim

Enerji Mühendisliği, Üretim Mühendisliği, Mekatronik
Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Coğrafya
Üç yıllık çalışma: Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji

Gıda Teknolojileri: Kimyasal Mühendisliği, Çevre Mühendisliği Cevre Koruma

Madencilik, Jeoloji, İnşaat Mühendisliği, Kuyu Mineralleri, Güvenlik çalışmaları ve yardım
Üçyıllık çalışma: Güvenlik ve Yardım

Bosna Hersek Tuzla Üniversitesi

Tuzla’daki Bosna-Hersek Üniversitesi, ülke genelinde yedi kampüsü olan bir devlet üniversitesidir. Çeşitli çalışma alanlarında lisans, yüksek lisans ve doktora dereceleri sunar. Ayrıca lisansüstü çalışmalar için çeşitli fakülteleri vardır. Üniversite, Üniversite Denetleme ve Akreditasyon Komisyonu tarafından tanınır ve bu onu saygın bir kurum yapar.

Ana kampüsü Saraybosna’dan otobüs veya trenle yaklaşık iki saat uzaklıktaki Tuzla’dadır. Banja Luka, Mostar, Trebinje, Zenica, Bihac ve Doboj’da yedi kampüs daha bulunmaktadır. Bu konumlar, öğrencilerin sınıfları ve yönetim binalarını bulmasını kolaylaştırır. Üniversitenin ayrıca Zenica’da kampüs içi ve çevrimiçi öğrenme yoluyla kurslar sunan bir yüksek teknoloji merkezi vardır.

Bosna Hersek Üniversitesi’nde yedi fakülte vardır: ekonomi ve yönetim, genel bilimler, hukuk, sanat ve hümanist çalışmalar, eğitim, mühendislik, teknoloji ve matematik. Öğrenciler, bölümlerini seçerken birçok seçeneğe sahiptir. Ayrıca mezun olduktan sonra uygun bir derece ile kariyerlerine odaklanabilirler. Fakülte danışmanları, rehberlik ve yardımla öğrencilerin akademik kariyerlerini geliştirmelerine yardımcı olur.

Birçok öğrenci, daha ileri akademik çalışmalar yapmak veya ilgi alanlarında bir kariyer yapmak için lisans eğitimleri için üniversitede kalır. Bundan sonra, bazıları daha ileri akademik çalışmalara hazırlanmak veya lisansüstü okula başvurmak için lisans derecelerine devam etmeyi seçer. Diğerleri, iş piyasasına girebilmek ve öğrenim ücretlerini ödemeye başlamak için derecelerini bitirmeyi tercih ediyor. Ancak, üniversite öğrenim masraflarını karşılayamayan öğrenciler için çeşitli burslar mevcuttur.

Bosna Hersek Üniversitesi’ndeki kampüs hayatı aktif ve canlıdır. Öğrencilerin kampüs etkinliklerine katılmaları için sosyal fırsatlar sunan çeşitli öğrenci kulüpleri bulunmaktadır. Öğrencilerin çoğu üniversite kampüsünde bulunan sporlarla dersler arasında dinlenmek için bolca zamanı vardır. Üniversitenin tesis ve donanımını geliştirmek için öğrencilerin derslerden öğrendiklerini uygulayabilecekleri bir altyapı geliştirme merkezi de bulunmaktadır.

Tuzla’daki Bosna Hersek Üniversitesi, öğrencilerine kaliteli eğitim veren yüksek kaliteli bir kurumdur. öğrenciler. Öğrencilerin hayatta başarılı olmalarına yardımcı olmak için çok çalışan güçlü bir fakülte ekibine sahiptir. Güney, öğrencilerin eğitim hedeflerine ulaşırken evlerine yakın kalmalarını kolaylaştırır.

#tuzlaüniversitesi

Tuzla Üniversitesi

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!