Tuzla Üniversitesi

Tuzla Üniversitesi

Eurostar vasıtası ile kayıt yaptırabileceğiniz üniversiteler arasında Tuzla üniversitesi de yer almaktadır. Başarısı kanıtlanmış ve uzun yıllardır..

Tuzla Üniversitesi

Bosna Hersek Tuzla Üniversitesi 1958 yılında Yüksek okul olarak kurulmuştur. Tuzla Üniversitesi kendini yenileyen fakülteleri artan kalite sistemine göre yapılmış iki yıllık bölümler ve dört yıllık bölümler üzerine oluşturulması ve eğitimin genişlemesi 13 fakültede eğitim sistemi Bologna kriterleridir.

1972 yılından buyana yurtdışından ve yurt içinden eğitim anlaşmaları ile işbirliğine girilmiş, Proje çalışmaları, kongreler, fuarlar, uluslar arası geçerli Avrupa programları ve standartları ile uyum içinde kültürel ayrım olmadan sosyal dönüşümü sağlamaktadır. Tuzla Üniversitesinde size uygun bir bölüm bulabilirsiniz. Tuzla Üniversitesinde eğitim istiyorsanız başvurunuzu EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi Sizler için danışmanlık karşılama, yerleştirme, dil eğitimi programlarında öğrencilerin eğitim almaları için destek veriyor. Tuzla Üniversitesinde üniversiteli olmak kredili Avrupa kriterlerinde eğitimin olması avantajınızdır.

Tuzla Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

Fakülteler:

Oyunculuk, Üretim

Pazarlama, Muhasebe, İşletme Finans, Finans, Bankacılık, Sigortacılık Ekonomi
Üç Yıllık çalışma: Pazarlama, Muhasebe ve Finans, Yönetim ve Girişimcilik

Fizik tedavi, Eğitim Rehabilitasyon, Davranış Bozuklukları

Elektrik enerjisi, Teknik Bilgisayar Bilimleri, İletişim

Üç yıllık çalışma- Koçluk: Spor, Özel uygulamalar

Boşnak dili ve edebiyatı, Tarih, Pedagoji-Psikoloji, Gazetecilik, Sosyal hizmet, Sosyoloji, Felsefe, İngiliz dili ve edebiyatı, Alman dili ve edebiyatı, Türk dili ve edebiyatı
Üç yıllık çalışma: Sınıf Öğretim, Teknik Eğitim ve Bilişim

Enerji Mühendisliği, Üretim Mühendisliği, Mekatronik
Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Coğrafya
Üç yıllık çalışma: Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji

Gıda Teknolojileri: Kimyasal Mühendisliği, Çevre Mühendisliği Cevre Koruma

Madencilik, Jeoloji, İnşaat Mühendisliği, Kuyu Mineralleri, Güvenlik çalışmaları ve yardım
Üçyıllık çalışma: Güvenlik ve Yardım

#tuzlaüniversitesi

Tuzla Üniversitesi

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!