Tuzla Üniversitesi

Tuzla Üniversitesi

Eurostar vasıtası ile kayıt yaptırabileceğiniz üniversiteler arasında Tuzla üniversitesi de yer almaktadır ve sizleri eğitime davet ediyor.

Tuzla Üniversitesi

Bosna Hersek Tuzla Üniversitesi 1958 yılında Yüksek okul olarak kurulmuştur. Tuzla Üniversitesi kendini yenileyen fakülteleri artan kalite sistemine göre yapılmış iki yıllık bölümler ve dört yıllık bölümler üzerine oluşturulması ve eğitimin genişlemesi 13 fakültede eğitim sistemi Bologna kriterleridir.

en çok tercih edilen bölümler tuzla üniversitesi1972 yılından buyana yurtdışından ve yurt içinden eğitim anlaşmaları ile işbirliğine girilmiş, Proje çalışmaları, kongreler, fuarlar, uluslar arası geçerli Avrupa programları ve standartları ile uyum içinde kültürel ayrım olmadan sosyal dönüşümü sağlamaktadır. Tuzla Üniversitesinde size uygun bir bölüm bulabilirsiniz. Tuzla Üniversitesinde eğitim istiyorsanız başvurunuzu EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi Sizler için danışmanlık karşılama, yerleştirme, dil eğitimi programlarında öğrencilerin eğitim almaları için destek veriyor. Tuzla Üniversitesinde üniversiteli olmak kredili Avrupa kriterlerinde eğitimin olması avantajınızdır.

tuzla üniversitesi güncel bölüm fiyatları

EĞİTİM DİLİ HAZIRLIK DİLİ LİSANS HAZIRLIK ÜCRETİ
TIP BOŞNAKÇA 2.500€ 2.500€
PAZARLAMA BOŞNAKÇA 2.500€ 1.500€
ECZACILIK BOŞNAKÇA 2.500€ 2.500€
MUHASEBE BOŞNAKÇA 2.500€ 1.500€
FİZİK TEDAVİ BOŞNAKÇA 2.500€ 2.500€
İŞLETME FİNANS BOŞNAKÇA 2.500€ 1.500€
HUKUK BOŞNAKÇA 2.500€ 1.500€
FİNANS BOŞNAKÇA 2.500€ 1.500€
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BOŞNAKÇA 2.500€ 1.500€
BANKACILIK BOŞNAKÇA 2.500€ 1.500€
HARİTA MÜHENDİSLİĞİ BOŞNAKÇA 2.500€ 1.500€
SİGORTACILIK BOŞNAKÇA 2.500€ 1.500€
ELEKTİRİK MÜHENDİSLİĞİ BOŞNAKÇA 2.500€ 1.500€
EKONOMİ BOŞNAKÇA 2.500€ 1.500€
ENERJİ MÜHENDİSLİĞİ BOŞNAKÇA 2.500€ 1.500€
BEDEN EĞİTİMİ BOŞNAKÇA 2.500€ 1.500€
KİMYASAL MÜHENDİSLİĞİ BOŞNAKÇA 2.500€ 1.500€
BOŞNAK DİLİ VE EDEBİYATI BOŞNAKÇA 2.500€ 1.500€
MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ BOŞNAKÇA 2.500€ 1.500€
PEDAGOJİ-PSİKOLOJİ BOŞNAKÇA 2.500€ 1.500€
ÜRETİM MÜHENDİSLİĞİ BOŞNAKÇA 2.500€ 1.500€
GAZETECİLİK BOŞNAKÇA 2.500€ 1.500€
MADEN MÜHENDİSLİĞİ BOŞNAKÇA 2.500€ 1.500€
SOSYAL HİZMET BOŞNAKÇA 2.500€ 1.500€
GIDA MÜHENDİSLİĞİ BOŞNAKÇA 2.500€ 1.500€
SOSYOLOJİ BOŞNAKÇA 2.500€ 1.500€
ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ BOŞNAKÇA 2.500€ 1.500€
İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI BOŞNAKÇA 2.500€ 1.500€
JEOLOJİ BOŞNAKÇA 2.500€ 1.500€
ALMAN DİLİ VE EDEBİYATI BOŞNAKÇA 2.500€ 1.500€
DRAMATİK SANATKAR AKEDEMİSİ BOŞNAKÇA 2.500€ 1.500€
TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BOŞNAKÇA 2.500€ 1.500€

tuzla üniversitesi avantajları ile bosna hersek

  1. Lise mezunu olmak.
  2. Lisede disiplin cezası almamak.
  3. Sabıka kaydı temiz olması.
  4. Yaşam ve eğitim giderlerine ailenin karşılayacağına dair taahhütname.

Tuzla Üniversitesi Fakülte ve Bölümleri;

Pazarlama, Muhasebe, İşletme Finans, Finans, Bankacılık, Sigortacılık Ekonomi
Üç Yıllık çalışma: Pazarlama, Muhasebe ve Finans, Yönetim ve Girişimcilik

Fizik tedavi, Eğitim Rehabilitasyon, Davranış Bozuklukları

Elektrik enerjisi, Teknik Bilgisayar Bilimleri, İletişim

Üç yıllık çalışma- Koçluk: Spor, Özel uygulamalar

Boşnak dili ve edebiyatı, Tarih, Pedagoji-Psikoloji, Gazetecilik, Sosyal hizmet, Sosyoloji, Felsefe, İngiliz dili ve edebiyatı, Alman dili ve edebiyatı, Türk dili ve edebiyatı

Üç yıllık çalışma: Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji

Enerji Mühendisliği, Üretim Mühendisliği, Mekatronik
Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Coğrafya

Gıda Teknolojileri: Kimyasal Mühendisliği, Çevre Mühendisliği Cevre Koruma

Madencilik, Jeoloji, İnşaat Mühendisliği, Kuyu Mineralleri, Güvenlik çalışmaları ve yardım
Üçyıllık çalışma: Güvenlik ve Yardım

Üç yıllık çalışma: Sınıf Öğretim, Teknik Eğitim ve Bilişim

Bosna Hersek Tuzla Üniversitesi

Tuzla’daki Bosna-Hersek Üniversitesi, ülke genelinde yedi kampüsü olan bir devlet üniversitesidir. Çeşitli çalışma alanlarında lisans, yüksek lisans ve doktora dereceleri sunar. Ayrıca lisansüstü çalışmalar için çeşitli fakülteleri vardır. Üniversite, Üniversite Denetleme ve Akreditasyon Komisyonu tarafından tanınır ve bu onu saygın bir kurum yapar.

tuzla üniversitesi mavi diplomaAna kampüsü Saraybosna’dan otobüs veya trenle yaklaşık iki saat uzaklıktaki Tuzla’dadır. Banja Luka, Mostar, Trebinje, Zenica, Bihac ve Doboj’da yedi kampüs daha bulunmaktadır. Bu konumlar, öğrencilerin sınıfları ve yönetim binalarını bulmasını kolaylaştırır. Üniversitenin ayrıca Zenica’da kampüs içi ve çevrimiçi öğrenme yoluyla kurslar sunan bir yüksek teknoloji merkezi vardır.

Bosna Hersek Üniversitesi’nde yedi fakülte vardır: ekonomi ve yönetim, genel bilimler, hukuk, sanat ve hümanist çalışmalar, eğitim, mühendislik, teknoloji ve matematik. Öğrenciler, bölümlerini seçerken birçok seçeneğe sahiptir. Ayrıca mezun olduktan sonra uygun bir derece ile kariyerlerine odaklanabilirler. Fakülte danışmanları, rehberlik ve yardımla öğrencilerin akademik kariyerlerini geliştirmelerine yardımcı olur.

kayıt belgeleri tuzla üniversitesi ve bosna hersekBOSNA HERSEK ÜNİVERSİTELERİ ÖN KAYIT EVRAKLARI

  • Kimlik Fotokopisi
  • İkametgah(Nüfus Dairesinden) (Nüfus Kayıt Örneğine Eklenmemeli, Ayrı Olarak Alınmalıdır.)
  • Lise Diploma Fotokopisi (Henüz mezun değil ise daha sonra tamamlanabilir.)
  • 4×5 Ebatlarında Fotoğraf, Biyometrik, Arka Fon Beyaz (8 Adet)
  • Bu Belgeler Bosna Hersek Üniversitesi , Saraybosna Üniversitesi , Mostar Üniversitesi , Zenica Üniversitesi , Tuzla Üniversitesi İçin Geçerlidir.

Birçok öğrenci, daha ileri akademik çalışmalar yapmak veya ilgi alanlarında bir kariyer yapmak için lisans eğitimleri için üniversitede kalır. Bundan sonra, bazıları daha ileri akademik çalışmalara hazırlanmak veya lisansüstü okula başvurmak için lisans derecelerine devam etmeyi seçer. Diğerleri, iş piyasasına girebilmek ve öğrenim ücretlerini ödemeye başlamak için derecelerini bitirmeyi tercih ediyor. Ancak, üniversite öğrenim masraflarını karşılayamayan öğrenciler için çeşitli burslar mevcuttur.

 

tuzla üniversitesi başvuru tarihleriBosna Hersek Üniversitesi’ndeki kampüs hayatı aktif ve canlıdır. Öğrencilerin kampüs etkinliklerine katılmaları için sosyal fırsatlar sunan çeşitli öğrenci kulüpleri bulunmaktadır. Öğrencilerin çoğu üniversite kampüsünde bulunan sporlarla dersler arasında dinlenmek için bolca zamanı vardır. Üniversitenin tesis ve donanımını geliştirmek için öğrencilerin derslerden öğrendiklerini uygulayabilecekleri bir altyapı geliştirme merkezi de bulunmaktadır.

Tuzla’daki Bosna Hersek Üniversitesi, öğrencilerine kaliteli eğitim veren yüksek kaliteli bir kurumdur. öğrenciler. Öğrencilerin hayatta başarılı olmalarına yardımcı olmak için çok çalışan güçlü bir fakülte ekibine sahiptir. Güney, öğrencilerin eğitim hedeflerine ulaşırken evlerine yakın kalmalarını kolaylaştırır.

Sık Sorulan Sorular

Eurostar yurtdışı eğitim merkezi danışmanlığı ile iletişime geçtiğiniz takdirde Tuzla üniversitesinde okumanız için tüm gerekli belge ve evrakları hızlı bir şekilde temin etme ve öğrenebilme özelliğini kazanacaksınız.

Evet Bosna-Hersekte. Modern ve gelişmiş öğretim ve öğrenim yolları ile yaşam eğitiminizi en kaliteli ve profesyonel şekilde tamamlamak için Tuzla üniversitesi sizleri bekliyor.

#tuzlaüniversitesi #tuzladaeğitimrehberi #tuzladaeğitimrehberi #yurtdışıeğitimrehberi #tuzladaüniversitebölümleri #tuzlaüniversitelerifakülteleri

Tercih Sebepleri

Puanla
[OY: 5 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!