Bosna Hersek Üniversitesi İnşaat Mühendisliği

Dünyanın en farklı üniversitelerine sahip olan Bosna Hersek ve Bosna Hersek üniversitesi inşaat mühendisliği bölümünde Türk öğrenciler için Türkçe..

Bosna Hersek Üniversitesi İnşaat Mühendisliği

Makine, elektrik ve bilgisayar dışında Bosna Hersek Üniversitesi İnşaat Mühendisliği üzerinden diploma sahibi olabilirsiniz. Bu konuda hem ekonomik hem de yüksek standartlarda eğitim veren okullardan birisi de Uluslararası Travnik Üniversitesi olmaktadır. Okulun ayrıcalıklı özelliklerinden birisi de Türkçe destekli olmasıdır. Türkiye’den öğrenciler adına Türkçe dil seçenekleri üzerinden eğitim fırsatları sunuluyor. 4 yılın sonunda almış olduğunu eğitimler sayesinde mühendislik diplomasına sahip olabilirsiniz. Bu üniversite ve bölümü için başvuruları da Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı üzerinden yapmalısınız. Okulun geçerli olan tek danışmanlık servisi Eurostar olmaktadır. Kayıt için geçerli tüm detayları öğrenerek öğrencileri arasına katılabilirsiniz. Bosna Hersek ekonomik yaşam koşulları sayesinde de burada eğitim almaya başlayabilirsiniz.

Bosna Hersek Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Ücretleri

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde okulun harç sistemi adına da güncel bilgiler elde edebilirsiniz. Eğitimlerin 1 yıllık masrafı 2500 Euro olarak ifade edilmektedir. Bu ödemeler üzerinden Türkçe olarak programlara dahil olabilirsiniz. Uluslararası Travnik Üniversitesi pek çok fakülteye yer veriyor. Burada mühendislik eğitimlerinin Politeknik Fakültesi üzerinden verilmesi söz konusudur. Bosna Hersek Üniversitesi İnşaat Mühendisliği adına başvurularınızı geçerli danışmanlık ofislerimizden yapabilirsiniz. Buradan oturma izninin alınması ya da yerleşme adına da detaylara yer verilmektedir. Tüm bu detaylar öğrencilerin işini daha kolay hale getirecektir. İnşaat Bölümü için Türkçe eğitimlerden faydalanarak da mezun olabilirsiniz. Mezunların Türkiye’de geçerli kabul edilen diplomalar üzerinden kariyer fırsatlarına yer vermeleri de mümkündür.

Bosna Hersek, Türkiye ile benzerlik gösteren niteliklere sahiptir. Başta öğrencilerin ekonomik açıdan zorlanmayağı kentlerden bir tanesidir. Burada okula yakın üniversite ya da vakıf yurtlarında barınma hizmetlerini ele alabilirsiniz. Ya da çeşitli ebatlardan kiralık daireleri seçebilirsiniz. Danışmanlık hizmetleri sadece üniversite adına değil yaşam şartları için de ele alınıyor. Bu yüzden her türlü konuda çözüm odaklı olarak ilerlemeye devam ediliyor. Başvurudan konaklamaya kadar çoğu konuda yardım almanız mümkündür. Yıllık olarak 2500 Euro para yatırarak eğitim sisteminden yararlanabilirsiniz. Türkçe olarak sunulan eğitimler ile zorluk yaşamadan mezun olacaksınız. Sonucunda da inşaat sektörüne yönelik kariyer planlamalarına yer verebilirsiniz. Bosna Hersek Üniversitesi İnşaat Mühendisliği için kayıt belgelerini toplamanız yeterlidir.

#bosnaherseküniversitesiinşaatmühendisliği

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!