Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi Ücretleri

Başarılı bir eğitim sonrasında akademik olarak başarı elde etmek ve kariyerinizi iyi bir şekilde sürdürmek istiyorsanız Uluslararası Bosna Hersek..

Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi Ücretleri

Eğitim konusunda Bosna Hersek, son zamanlarda yükselişe geçen ülkeler arasında yer alır. Eğer ülkemizdeki sınavlardan sıkıldıysanız, sınavsız sistemleri ve yurt dışı eğitim olanaklarını değerlendirebilirsiniz. Biz Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak öğrenci adaylarımızı büyük bir sorundan kurtarıyor ve mümkün mertebe tüm güncel ayrıntıları kendileri ile paylaşıyoruz. Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi ücretleri konusuna bakınca, bu durumun oldukça avantajlı olduğunu da görmekteyiz. Ücretler seçtiğiniz bölüme göre değişir. Genel olarak eğitim Bosna’da devlet üniversitelerinde 1000 euro ile 3200 euro arasından senelik olarak değişir. Eğitim dili olarak hazırlıkta bir yıl sadece Boşnakça alınır. Bunun dışında Türkçe destekli eğitim veren bazı okullar olduğunu da hatırlamak isteriz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak gerek Türkçe gerekse diğer diller konusunda gerekli yönlendirmeleri yapıyoruz. Yani eğer hazırlık okumak istemezseniz aslında Türkçe eğitim almak imkanınız da vardır. Travnik Üniversitesi’nde belli bölümlerin Türkçe eğitimi verilir. Burada yer alan hukuk senelik 2000 euro, inşaat mühendisliği 2500 euro, elektirk mühendisliği 2500 euro, makina mühendisliği 2500 euro ve mimarlık 2500 euro senelik olarak geçer. Yani bu bölümlerde hem Türkçe hem de ekonomik eğitim alabilirsiniz. Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi ücretleri uygun olduğu için genelde tercih edilir. Bu nedenle güncel gelişmeler ve başvurular konusunda biz de her zaman öğrenci adaylarımızı bilgilendiriyoruz.

Uluslararası Bosna Hersek Üniversitesi ücretleri uygun olabilir; ancak bu durum okullardan mezun olmanın kolay olduğu anlamına gelmesin. Mutlaka mezun olabileceğiniz okullar arasından seçimi yapmalısınız ki daha sonra bu konuda herhangi bir sorun yaşamayın. Geçemeyeceğiniz bir okul, sizin zaman kaybetmenize ve hedeflerde sarkmalar yaşamanıza neden olacaktır. ülkede okullar kadar sosyal hayat da uygundur. Ortalama aylık 300 euor ile hem konaklama hem de geçinme durumunuzu sağlayabilirsiniz. Birçok Avrupa ülkesinde böyle bir rakam görmeniz mümkün değildir. Yani hem istediğiniz bölümlerde okuyabilirsiniz hem de bunu gayet ekonomik rakamlar ile yapabilirsiniz.

Bosna’da okumak isterseniz bizle iletişim kurun ve bırakın tüm işlemlerinizi biz sizin yerinize takip edelim.

#uluslarasıbosnaherseküniversitesiücretleri

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!