Uluslararası Travnik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği (Türkçe Eğitim)

Uluslararası Travnik Üniversitesi

Travnik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği (Türkçe Eğitim) Kariyer hedeflerinize kolayca ulaşmak istiyorsanız Travnik üniversitesinde İnşaat mühendisliği ...

İnşaat Mühendisliği (Türkçe Eğitim)

Bosna-Hersek Üniversitelerine Yatay geçiş – Dikey Geçiş MYO Dikey Geçiş 3. sınıfın dersleri ile başlıyorsunuz. İlk adımı atın, geleceğin Mühendisleri arasında olun.Uluslararası Travnik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği (Türkçe Eğitim)

 Kariyer hedeflerinize kolayca ulaşmak istiyorsanız Uluslararası Travnik Üniversitesinde İnşaat mühendisliği bölümünü Türkçe Destekli olarak okuyabilirsiniz. Profesyonel Eurostar yurtdışı eğitim merkezi kadrosu ile Bosna Hersek’de Türkçe destekli eğitim almak için daha ne bekliyorsunuz. Gençler, sizi Bosna Hersek Üniversitelerinde sayısız avantajlar ile inşaat mühendisliği eğitimi almaya davet ediyoruz. Hepinizin içinizde “o kadar harç bedeli ödeyemem” dediğinizi duyar gibiyiz ancak, Uluslararası Travnik Üniversitesi inşaat mühendisliği (Türkçe destekli eğitim) 2500 Euro yıllık harç bedeli ile eğitim olanağı sunmakta ve sadece bu özelliği ile sayısız genç tarafından ilgi görmektedir.

Bosna Hersek Üniversiteleri aralarında en prestijli Uluslararası Travnik Üniversitesi, Bosna Hersek devletinin kurulması ile birlikte potansiyel ihtiyacı karşılamada gelişime katkı sürecinde 2006 yılında kurulmuş ve o günden günümüze kadar istikrarlı ilerlemesini sürdürmüştür. Birkaç bölüm ile eğitime başlayan Uluslararası Travnik Üniversitesi günümüzde her alanda akademik eğitim olanağı sunmaktadır.

Diğer Avrupa üniversiteleri ile mukayese edildiği zaman, eğitim alanında uygulanan tüm çalışmalar, Bosna Hersek Üniversitelerinde de uygulamaya koyulduğu görülmektedir. Günümüzde tüm dünya tarafından başarıları takdir ile takip edilen Bosna Hersek Üniversitelerinde Türkçe  destekli eğitim alan öğrenci, dünya standartlarında eğitim olanağına sahip olmaktadır. Konusunda uzman ve geniş dünya görüşü sahibi öğretim görevlilerinin ışığında ilerleyen, öğrencinin hayallerine ulaşma ihtimali bir kat daha artmaktadır. Ayrıca Bologna kriterlerinin benimsendiği eğitim sistemi içinde, öğrenci basmakalıp bilgiler altında ezilmemekte, iş hayatına atıldığında her zerresinden yararlanabileceği bir eğitim sistemine dâhil olmaktadır. Derslik ortamında ve kâğıt üzerinde bilgi aktarımına sıcak bakılmamakta, uygulama destekli, öğrencinin derslik ortamında aldığı eğitimi açık havada, laboratuarları ve geniş arazisinde uygulama imkânı sunulmaktadır.

Uluslararası Travnik Üniversitesinde eğitim almak isteyen Türk öğrencilerin bu aşamada yaşadığı en büyük tedirginlik dil sorunudur. Her ne kadar hazırlık bölümü eğitimi sunulsa da, öğrenci ile öğretim görevlisinin arasında sağlıklı bir bilgi akışı sağlanamayacağı yönündeki endişelerine yine Bosna Hersek Üniversiteleri cevap vermektedir. Türkçe destekli eğitim olanağı sunulan bölümlerde, öğrenci anadilde eğitim aldığı için bilgileri algılama kabiliyetine hitap edilmektedir. Ayrıca Türkçe destekli eğitim alan öğrenci hazırlık bölümü okumak zorunda kalmayacağı için dönem kaybetmemiş olmakta ve bu durum iş hayatına bir yıl daha önce atılmasına olanak sağlamaktadır.

Türkiye’deki üniversitelerde uygulanan taban puan sisteminin Bosna Hersek Üniversitelerinde geçerli olmaması, öğrencinin bu eğitim kurumuna olan ilgisini daha da arttırmaktadır. Öğrenci üniversite giriş sınavında hedeflediği puanı alamaması durumunda bir yıl daha beklemek durumunda kalıyorken, Travnik Üniversitesi taban puan uygulaması olmadan öğrenci kabul etmektedir. Tüm dünya genelinde kabul görmüş olan sınavsız öğrenci kabulü Uluslararası Travnik Üniversitesi içinde geçerlidir. Öğrenci lise mezunu olması halinde Bosna Hersek Üniversitelerinde eğitim almayı seçtiği zaman, istediği bölümde eğitim alabilmekte ve geleceğini birkaç saatlik bir sınavın gidişatına bırakmamaktadır.

Dünya genelinden daha fazla öğrenciye eğitim olanağı sunma hedefinde olan Travnik Üniversitesi inşaat mühendisliği (Türkçe eğitim) 2500 Euro yıllık harç bedeli ile öğrenci kabul etmektedir. Öğrenci inşaat mühendisliği eğitimi almak için herhangi bir Avrupa üniversitesi ya da Türkiye’deki vakıf üniversitelerinden birini seçmiş olsa bu rakam 10.000 Euro’yu bulabilmektedir. Bu açıdan bakıldığında Uluslararası Travnik Üniversitesi dünya standartlarında eğitim olanağını en makul harç bedeli karşılığında sunmaktadır.

Bosna Hersek Üniversitelerinde Türkçe destekli inşaat mühendisliği eğitimi almayı seçen öğrenci, Avrupa’nın ortasında ve inşaat sektörünün gelişmekte olan merkezinde eğitim alıyor olmanın sağladığı avantajlardan yararlanabilecek, inşaat teknolojisindeki yenilikleri takip etme olanağı bulacak ve aldığı bilgiyi uygulamaya koyma imkânına sahip olan öğrenci, tam donanımlı olarak hayata hazırlanabilecektir. Dahası, öğrenci uygulamalı eğitim aldığı için kendisine olan güveni artacak ve geleceğinden endişe duymadan sadece eğitimine odaklanabilecek.
Bosna Hersek Üniversitelerinde inşaat mühendisliği eğitimi almak isteyen öğrencilerden büyük destek EuroStar yurtdışı eğitim danışmanlığından gelmektedir.

Öğrencinin kayıt aşamasından mezuniyetine kadar ihtiyaç duyduğu her alanda danışmanlık hizmeti sunulmakta ve yardımcı olunmaktadır.
Bosna-Hersek Üniversitelerine Yatay geçiş mümkün. Avrupa Kredi Transfer sistemi ECTS(AKTS) gereğince ülkelerarası ders farkları borçlu olarak tamamlanır ki Diploma hakkı elde edilsin.  3.4 ve farklar iki yılda 240 krediye tamamlama gerçekleşmesi ile  Myo mezunları  yakın bölümlere Bosna-Hersek Üniversitelerine Dikey Geçiş yapabilirler, ders farkları Avrupa Kredi Transfer sistemi ECTS(AKTS) gereğince ülkelerarası ders farkları borçlu olarak tamamlanır ki Diploma hakkı elde edilsin.  İnşaat teknikerleri  Myo mezunları dikey geçişte Mimarlık bölümüne yarım dönem fark dersleri uzayabileceğindende söz edebiliriz. Aynı şekilde  Mimariden İnşaat mühendisliğine veya İç mimarlık bitiren mimarlığa dikey geçişler yapılabilmektedir.

Travnik Üniversitesi Uluslararası Travnik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Türkçe Eğitim Destekli.

Bosna’da Türkçe  Eğitim-Dikey Geçiş

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli Lisans

İnşaat Mühendisliği 2500 Euro

UIuslararası Travnik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Geçiş Yapabileceğiniz Bölümler

İnşaat İnşaat teknolojisi
İnşaat Teknikerliği Yapı Denetimi
Yapı Denetim Yardımcılığı Yapı Teknolojisi
Yapı Geoteknik Demiryolu inşaatı ve işletmeciliği
Ulaştırma ve Otomotiv Beton Teknolojisi
İstihkam/Ulaştırma Hazır Beton Teknolojisi
Karayolu Ulaşımı ve Trafik Raylı sistemler yol teknolojisi
Ulaştırma ve Trafik Hizmetleri Yapı Denetimi

Uluslararası Travnik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Türkçe Eğitim Desteği ile.
MYO Mezunlarına İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş 3. sınıfın dersleri ile başlıyor.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!