Bosna’da Yabancı Dil Destekli Eğitim

eğitim için yurtdışına tercih ediyorsanız Bosna Hersek üniversiteleri Türkçe destekli eğitim dilinde verilen bölümler ile sizlere cazip bir eğitim fırsatı..

Bosna’da Dil Destekli Eğitim Veren Üniversiteler

Bosna’da yabancı dil destekli eğitim veren üniversiteler içesinde Uluslararası Travnik üniversite gelmektedir. Bosna Hersek eğitim anlamında verdiği hizmet ile adından söz ettiren ülkelerin başında gelerek birçok öğrenci tarafından tercih edilmektedir. Ülkede yer alan birçok üniversite bulunurken özellikle Boşnakça ve İngilizce ağırlıklı olarak verilen eğitimlerin yanı sıra dil destekli olarak da eğitim vermeye başlayarak ülkemiz öğrencilerin ülkeyi seçme nedenlerinin arasında bir tane daha eklenmiştir. Yabancı dil destekli eğitim anlamında ise Uluslararası Travnik üniversitesi birçok bölümlerinde yabancı dil destekli eğitim vermektedir. Konuyla ilgili tüm detaylı bilgisi ise Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı merkezimize gelerek alanında uzman danışanlarımızdan öğrenebilmektesiniz.

Bosna’da yabancı dil destekli eğitim veren üniversiteler içerisinde 2006 yılından bu yana hizmet veren Uluslararası Travnik Üniversite gelmektedir. Sunduğu mavi diplomalar ile dünyanın her yerinde geçerli olan bir diplomaya sahip olmakla beraber iş bulma olanağını da bu açıdan kolaylıkla bulmaktasınız. yabancı dil destekli eğitim şansı bulabileceğiniz üniversite olan Uluslararası Travnik üniversitesinde mimarlık, hukuk, inşaat mühendisliği, makina mühendisliği, iletişim ve medya fakültesinde, ekonomi fakültesinde gibi farklı bölümlerde okuma imkanınız bulunmaktadır. Yök tarafından tanılan ve denklik verildiği bir üniversite olan Uluslararası Travnik üniversitesinde programlar 3 yıllık ya da 4 yıllık olarak düzenlenmektedir. Lisans tamamlama imkanınızın da bulunduğu üniversitede dilediğiniz bölümde dildestekli eğitim alma şansınız bulunmaktadır. Katılım şartları ve okullarla ilgili tüm detaylı bilgiye Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı

Bosna Hersekte Türkçe Eğitim

Bosna’da yabancı dil destekli eğitim veren üniversiteler içerisinde yer alan Uluslararası Travnik Üniversite için başvuru yapmak ve dilediğiniz bölümde sınavsız bir şekilde okuma şansı yakalamak için yapmanız gereken ofislerimize gelerek alanında uzman olan danışanlarımızdan bilgi almaktır. Ülkenin sunduğu ,mkanlar içerisinde üniversitelerde sınava tabi olmadan dilediğiniz bölümde okuma şansını elde edebilmekte ve sadece lise diplomasına sahip olmanız yetmektedir. AB standartlarında sunulan kaliteli bir eğitim almak ve dünyanın her yerinde geçerli olan bir diplomaya sahip olmanız için hemen ofislerimize gelerek danışanlarımızla birlikte başvuru işlemlerinizi başlatabilir ve sizlere sunduğumuz hizmetlerden faydalanarak kalacak yerinize kadar her bir işleminizi halletmememizi sağlayabilirsiniz.

#bosnadadildesteklieğitim

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!