Bosna Hersek Lisans Tamamlama

Hersek Lisans

Bosna Hersek ve Eğitimin Öncüsü olan üniversitelerimizde eğitim görmeye ne dersiniz? İyi ki Eurostar var! Hayallerinize sahip...

İçindekiler

Bosna Hersek ve Lisans

Ülkemizde pek çok öğrenci 2 yıllık üniversite programlarında okumakta ancak bu şekilde istedikleri gibi iş bulamamaktadır. Bosna Hersek Lisans tamamlama da bu konuda pek çok gencin umudu olmuştur.

Ülkemizde yalnızca Eurostar’ın sunduğu bir seçenek olan lisans tamamlama sayesinde hem eğitiminizi 4 yıllığa tamamlayacak, hem de Avrupa’nın göbeğinde üniversite eğitimi alma şansına sahip olacaksınız. Hiçbir sınava girmeden öğreniminizi Bosna üniversitelerinde lisans tamamlama hakkına sahip olabileceğiniz gibi, üniversitelerin düşük harçları nedeni ile maddi olarak da hiç zorlanmayacaksınız. 4 yıllık eğitiminizi tamamladığınızda alacağınız diploma ise YÖK denkliğine sahip olacağından ülkemize döndüğünüzde de isterseniz resmi kurumlarda işe girebilecek ve kariyerinizi istediğini gibi yönlendirebileceksiniz.
2 yıllık eğitiminizi Bosna Hersek Lisans tamamlama avantajı ile 4 yıllığa dönüştürebilir ve yurt dışında eğitim aldığınız için çok sayıda Avrupa ülkesinde de iş sahibi olabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde eğitim sürecinizi en kolay ve rahat şekilde geçirebilirsiniz. Lisans tamamlama eğitimi alırken aynı zamanda yabancı dil eğitimi de alacağınız için ekstra avantajlı duruma geçeceksiniz.
Dilerseniz çift dal uygulamasından da yararlanabilir ve çift diploma sahibi olabilir bu anlamda iş olanaklarınızı da artırabilirsiniz.
Bosna Hersek üniversitelerine lisans tamamlama başvurularınızı Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı aracılığı ile gerçekleştirebilir ve geleceğinizi daha parlak bir kariyere doğru taşıyabilirsiniz. Yurt dışında eğitim almanın avantajlarını da kullanarak yüksek gelirli iş imkanlarına kavuşabilirsiniz.

Bosna Hersek Üniversiteleri Lisans Tamamlama Aynı bölüme 2 yıl sürüyor.
Bosna Hersek Üniversiteleri Dikey Geçiş Mühendislik Bölümleri  (Boşnakça Eğitim) 1250€. 1500 €
İnşaat Mühendisliği Türkçe Eğitim 2500, Mimarlık Türkçe Eğitim 2500€, Hukuk Türkçe Eğitim 2000€, Elektrik Mühendisliği Türkçe Eğitim 2500€, Makine Mühendisliği Türkçe Eğitim 2500€

Uluslararası Travnik Üniversitesi Yatay geçiş Türkçe Destekli veya ülke dilinde de verilmektedir. Uluslararası Travnik Üniversitesi Dikey Geçiş Türkçe destekli veya ülke dilinde de verilmektedir.

Saraybosna Üniversitesi Mühendislik genel Bölümleri 1500€, 1750€ (Boşnakça Eğitim) İngilizce Tıp 6000 euro
Saraybosna Üniversitesi İşletme Yönetimi 1500€

Mostar Üniversitesi Mühendislik ve genel Bölümleri 1500€. 1750€

Tuzla Üniversitesi Mühendislik ve genel Bölümleri 1000€. 1750€ Doğu Saraybosna Üniversitesi Mühendislik ve genel Bölümleri 1000€. 1750€

Uluslararası Travnik Üniversitesi 1000€. 2500€ Uluslararası Travnik Üniversitesi Lisans Tamamlama

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!