Bosna-Hersek Öğrenci Vizesi

Bosna-Hersek Öğrenci Vizesi

Bosna-Hersek Öğrenci Vizesi olmadan davetiyeniz olmadan ülkeye girişinizde garanti değildir. Sorun yaşadığınızda bir daha ülkeye giremiyorsunuz.

Bosna-Hersek Öğrenci Vizesi

Bosna-Hersek Avrupa’ya kabul edildi. Bosna-Hersek’e girişte vize gerekli değildir. Bosna Vizesi, Bosna-Hersek Öğrenci Vizesi olmadan davetiyeniz olmadan ülkeye girişinizde garanti değildir.

Sorun yaşadığınızda bir daha ülkeye giremiyorsunuz. Bizler öğrencinin üniversiteler için hazırlığı dil kursu kaydının yapıldığına dair resmi belgesini sağlandıktan sonra yada üniversiteye kabul belgesi ile yapılmaktadır. Bosna-Hersek Öğrenci Vizesi için ülkeye giriş izni ile sorunsuz ülkeye girişler yapılmaktadır.

Davetiye Girişi

Eurostar öğrencilere verilen davetiye ülkeye ilk girişte kullanılacaktır. Bosna Vizesi (Hukuken Suç unsuru taşıyan öğrenci alımlarımız yoktur.) Bosna Vizesi Ülkeye giriş yapan öğrencilerimizin ilk oturum ücretlerini, Sigortalarını ödemeleri ve oturum işlemlerini tamamlamaları için resmi makamlara tutanak yazılması, Askerlik tecili, öğrenci dosyası açılması, KYK geri ödemeli burs başvurusu, Uluslararası Öğrenci kartı ile ilgili Eurostar rehberlerinden destek alabilirsiniz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!