Bosna Hersek Türkçe İnşaat Mühendisliği

Bosna Hersek Yabancı Dil Destekli İnşaat Mühendisliği

Bosna'da Yabancı Dil Destekli olarak eğitim görmek hayal değil. Bosna Hersek'te Yabancı Dil Destekli inşaat mühendisliği okuyabilirsiniz sizlere bu konuda Eurostar danışmanları..

Bosna Hersek Yabancı Dil Destekli İnşaat Mühendisliği

İnşaat mühendisliği eğitimini Bosna Hersek’te Uluslararası Travnik üniversitesinde Yabancı Dil Destekli almaya ne dersiniz? Modern bir eğitim kurumunda, dünya standartlarında eğitim hakkından yararlanmak ve geleceğinize tam donanımlı olarak hazırlanmak istemez misiniz?

Eğer bu soruların cevabı “evet” olarak veriyorsanız, hemen Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığına başvurmanız sizin menfaatinize olacaktır.

Avrupa’nın incisi sayılan Bosna Hersek’te Uluslararası Travnik üniversitesi Yabancı Dil Destekli inşaat mühendisliği eğitimi almak, bir üniversite öğrencisi için her açıdan avantaj sağlamaktadır. Öncelikle öğrenci Yabancı Dil Destekli eğitim olanağından yararlanarak dönem kaybetmeyecektir. Yıllık harç ücreti fiyatı 2500 Euro’dur.  Bu ayrıntıyı dikkate alan Bosna Hersek Uluslararası Travnik üniversitesi Yabancı Dil Destekli eğitim programlarını uygulamaya koyarak Türk gençlerinin Travnik’te eğitim almayı tercih etmeleri durumunda anadil destekli eğitim olanağı sunulmaktadır.

Bosna Hersek’te Uluslararası Travnik üniversitesi Yabancı Dil Destekli inşaat mühendisliği okumayı seçen öğrenci, Avrupa’nın ortasında ve inşaat alanında yapılan bilimsel çalışmalara yakın bir konumda eğitim alma olanağı bulduğu için, aldığı eğitimi bu tür çalışmaların ışığı ile pekiştirebilmektedir. Ayrıca bu yönde hizmet veren kurumlarda staj yapma imkânı bulabilmekte ve bilgilerini deneyime dönüştürebilmektedir. Bu durum beraberinde öğrencinin bilgi birikimi ve deneyime sahip olmasını sağlamaktadır. Dolayısı ile bu yönde gelişim gösteren öğrencinin mezuniyeti sonrasında iş bulma kaygısı da ortadan kalkmaktadır.

Bosna Hersek Uluslararası Travnik üniversitesini öğrenciler açısından çekici kılan birçok özellik bulunmaktadır, ancak bunlardan bazıları sıralanacak olursa elbette eğitim konusunda gösterilen hassasiyet ilk sırada yer almaktadır. Öğrenci Bosna Hersek üniversitelerinde akademik eğitim almayı tercih ettiğinde, dünya standartlarında eğitim olanağına sahip olabilmektedir. Avrupa birliği ve AGİK tarafından desteklenen eğitim sisteminde Bologna kriterlerine sadık kalınan uygulamalar gerçekleşmektedir. Bu özellik öğrencini kalıplaşmış bilgiler dışında güncel bilgiler ve yenilikler ile eğitilmesine fırsat vermektedir. Diğer taraftan Bosna Hersek Uluslararası Travnik üniversitesinde alınan eğitimin tamamlanması ile birlikte Türkiyede tanınan diploma olanağı sunulmakta ve bu diploma dünya genelinde geçerli sayılmaktadır. Bu şartlara sahip olan öğrenci mesleğe atıldığı zaman dünya üzerinde tercih ettiği coğrafyada kariyer yapma olanağına da hak kazanacaktır.

Diğer Ülkelerdeki Üniversitelerde mühendislik bölümlerinde eğitim almak isteyen öğrencinin giriş sınavında oldukça yüksek bir puan alabilmesi gerekirken, Bosna Hersek’te Uluslararası Travnik üniversitesi Yabancı Dil Destekli inşaat mühendisliği eğitimi almayı tercih eden öğrenci, bu tür puanlama uygulamalarından muaf tutulmaktadır. Yani öğrenci ortaöğretim diploması, sağlık raporu ve adli sicil kaydı ile başvuru yapabilmektedir. Bu da Bosna Hersek Uluslararası Travnik üniversitesini daha da cazip hale getirmektedir.

Bosna Hersek Uluslararası Travnik üniversitesinin bu kadar çok öğrenci tarafından ilgi görmesinin sebeplerinden birisi de, bu ülke üniversitelerde uygulanan harç bedelinin diğer üniversiteler nazaran çok daha düşük düzeyde olmasıdır. Öğrenci inşaat mühendisliği eğitimini Diğer Avrupa üniversitelerinde almak istese, muhtemelen bu eğitim için yıllık 10.000 ile 12.000 Euro arasında harç bedeli ödemesi gerekirken, aynı yönde eğitim hakkı için Bosna Hersek Uluslararası Travnik üniversitesini tercih ettiğinde, ödeyeceği harç bedeli 2500 Euro  Ödeyerek Tahsilini Alabilir.

Görüldüğü gibi Bosna Hersek Uluslararası Travnik üniversitesinin harç bedelleri diğer üniversitelerin harç bedellerinin oldukça altında olduğu fark edilmektedir.
Bosna Hersek’te Uluslararası Travnik üniversitesi Yabancı Dil Destekli inşaat mühendisliği eğitimi almanın avantajlarını öğrenmek isteyen öğrencileri Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığına bekliyoruz. Yıllardır bu alanda hizmet vermiş olmanın getirdiği deneyimler ile danışmanlık hizmeti sunan Eurostar Yurtdışı Eğitim danışmanlığı, yurtdışında eğitim almanın tüm avantajlarını siz öğrenciler ile paylaşmakta ve hayallerine ışık tutmaktadır.

Bosna-Hersek Üniversitelerine Yatay geçiş – Dikey Geçiş

Uluslararası Travnik Üniversitesi Yatay geçiş Yabancı Dil Destekli veya ülke dilinde de verilmektedir. Uluslararası Travnik Üniversitesi Dikey Geçiş Yabancı Dil Destekli veya ülke dilinde de verilmektedir. İyi bir bölümde okuyorsanız aynı bölüme kaldığınız yerden devam etmeniz Bosna-Hersek Üniversitelerine Yatay geçiş mümkün. Avrupa Kredi Transfer sistemi ECTS(AKTS) gereğince ülkelerarası ders farkları borçlu olarak tamamlanır ki Diploma hakkı elde edilsin.  Myo mezunları  yakın bölümlere Bosna-Hersek Üniversitelerine Dikey Geçiş yapabilirler, ders farkları Avrupa Kredi Transfer sistemi ECTS(AKTS) gereğince ülkelerarası ders farkları borçlu olarak tamamlanır ki Diploma hakkı elde edilsin. Adalet mezunları, Polis akademisi, Yerel yönetim, Kamu yönetimi mezunları Hukuk bölümüne geçerek geleceğin Avukatları arasında yerlerini alabilirler.

İnşaat teknikerleri  Myo mezunları dikey geçişte Mimarlık bölümüne yarım dönem fark dersleri uzayabileceğinden veya Elektronik Myo mezunları Elektrik mühendisliğine dikey geçişte yarım dönem fark dersleri uzayabileceği söz konusu normal bir haldir. Elektrik teknikeri Makine resim ve konstrüksiyon bakım, Enerji, otomasyon, maden, gaz, petrol, güç, yol yapım, lojistik, trafik, ulaşım gibi istenen bölümde Bosna-Hersek Üniversitelerine Yatay geçiş – Dikey Geçiş yapabilirsiniz. 3.4.sınıfları ve farklar iki yılda 240 krediye tamamlama gerçekleşmesi ile  gerçekleşmektedir. Aynı alanlarda normalde 2 yılda tamamlama mümkündür.
Bosna Hersek Üniversiteleri Yabancı Dil Destekli İnşaat Mühendisliği Eğitim Ücreti: 2500 Euro

İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!