Bosna Hersek Üniversiteleri Diş Hekimliği

Bosna Hersek Üniversiteleri Diş Hekimliği

Bosna Hersek Üniversiteleri Diş Teknisyenliği Lisans Tamamlama Bosna Hersek Üniversiteleri2006 yılında Devlet Üniversitesi olarak turizm fakültesi adı ...

Bosna Hersek Üniversiteleri Diş Hekimliği

Bosna Hersek Üniversiteleri (UNSA) Merkez Bosna Kantonu Saraybosna Devlet Üniversitesi olarak Bosna’daki en prestijli ve en iyi üniversitedir. Saraybosna şehrinin merkezinde  fakülteleri dağınık şeklindedir.

Yerli yabancı bu üniversitede okumak için can atar. Ünlü bilim adamları, girişimciler üniversiteye katkı sağlamışlardır. Spor ve Kültür alanlarında yetkileri ile ve Bologna sürecinin standartları geçerlidir. Teknik ve Bilimsel eğitim görevlileri ABD ve diğer kuruluşlarla iş birliğine gidilmektedir. Turizm, ulaşım ve diğer ilgili disiplinlerin, cazip bir yer, büyük bir kütüphanesi holdingler ve bilgi merkezi ve çeşitli kültürel modern bir iç tasarıma sahiptir. 14-15 Fakültede eğitim verilmektedir.

Bosna Hersek Üniversiteleri Fakültelerinde iki düzeyde eğitim yapılıyor. Bologna program sürecine 3+2, 4+1 sistem olarak pratik uygulamaya tabi tutulmaktadır. Modern derslikler, Laboratuarlar, hastaneler, tanınmış şirketler ve kamu kurum uygulamalı eğitim performansı ile organize edilmiş ayrıca interaktif ve mükemmellik işbirliğinde yüksek düzeye ulaşıyorsunuz. Bosna Hersek Üniversiteleri bileşenleri bölümlerinden birini seçme imkanı ile teknik bilimler çalışmaları düzenlenir, edildiği teknik üniversitesi çalışmaları ile aktif çalışmalar sergilenmektedir. Saraybosna üniversitesinde Teknik çalışmalar Lisans Okulu’nda uygun olanlar dört yıllığa tamamlanacak (spor salonu, uygulamalı sanat, ekonomik, teknik lise ve okullar, çeşitli teknik alanlarından mezun olanlar)EuroStar Eğitim Merkezi’ne başvuru, kayıt ve genel eğitimi(Transkript(Not Dökümü)) konuyu incelemek eğilimi odaklanan görüşme koşullarını karşılayabilirsiniz. Sağlık eğitimleri Saraybosna, Zenica, Tuzla üniversitelerinde veriliyor. Diğer üniversiteler yökten akrediteli değiller, boşuna zaman kaybetmek olacağından tercih etmeyiniz.

Öğrenciler ekonomide yetenekli ve yaratıcı çalışma ve uygun makamlar için eğitiliyor. Bu bilgi ve farklı yöntemler mühendislik ve grafik tasarım, mimarlık, inşaat ve mühendislik bilgilerinin eski potansiyel ve gerçek sorunlarını tespit etme ve çözme kullanarak bunları sağlayacak beceriler kazanacaktır.

Bosna Hersek Bosna Hersek Üniversiteleri Hakkında
Bosna Hersek Üniversiteleri  entegre sistemine geçmiştir. Bosna Hersek Üniversiteleri yasal süreçleri imzalamış, anlaşmaları yapılmıştır. Avrupa üye ve Avrupa ülkelerinden mezun olanlardan farkı kalmamıştır.

Saraybosna devlet, Zenica, Tuzla üniversiteleri çok geniş kapsamlı devlet üniversiteleridir. hastanesi olan ve uygulamalı klinikleri olan en iyi üniversitelerdir.

Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği 3500 Euro

Bölümler :

Tıp 6 yıl , Diş Hekimliği 5 yıl
Eczacılık 5 yıl
Fizik Tedavi 4 yıl
Radyoloji 4 yıl
Hemşirelik, Laborantlık, Ebelik 3 yıl

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 1]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!