Bosna Hersek Üniversiteleri Lisans Tamamlama

Bosna Hersek Üniversiteleri Lisans Tamamlama

Bosna Hersek Üniversiteleri Lisans Tamamalama Programı Avrupa Kredi Transfer Sistemi AKTS ( ECTS ) Uygulayan Üniversiteler kategorisinde Yer alan ...

Bosna Hersek Üniversiteleri Lisans Tamamlama

Bosna Hersek Üniversiteleri Lisans Tamamalama Programı Avrupa Kredi Transfer Sistemi AKTS ( ECTS ) Uygulayan Üniversiteler kategorisinde Yer alan Üniversiteler Arasında Mümkün Olabilmektedir her sene modern teknolojik sınıfları ve bölümlerindeki kaliteli eğitim standartları gereği daha fazla tercih edilen bir bölüm olma özelliğini korumaktadır.

2 yıllık üniversite okuyanlar iş bulmakta zorlandıkları için genel anlamda geleceklerini garanti altına almaya yönelik okudukları bölümü 4 yıla tamamlayarak lisans tamamlama eğitimini gerçekleştirme eğilimi içine girmektedirler. Özellikle mühendislik ve hukuk dallarında bölüm tamamlama olarak başvuruda bulanabileceğiniz Bosna Hersek Üniversiteleri Türkçe Destekli Lisans tamamlama eğitimi başvurunuzu gerçekleştirmek için Eurostar eğitim danışma merkezinden yararlanabilir; Giriş sınavına girmeye gerek kalmadan lisans eğitimini Türkçe Destekli olarak tamamlama fırsatını bu üniversite aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Aynı alanlarda 2 yılda lisans tamamlanmaktadır.

Uluslararası Travnik Üniversitesinde alacağınız lisans eğitiminde Türkçe Destekli eğitim kullanılmaktadır. Seçeceğiniz dil tercihi Türkçe Destekli olduğu için Eğitiminizi çok geliştirme fırsatı edinebilir; alacağınız lisans diploması ile YÖK denkliği bulunan bir diploma alabilme fırsatı edinerek geliştirdiğiniz dil sayesinde farklı Avrupa ülkelerinde kendinize iş ortamı yaratabilirsiniz. Kimi bölümler için çift anadal diploması alarak AB standartlarında iki bölüm bilgisine sahip olarak kendinizi Avrupa’ya kanıtlayabileceğiniz iki iş sahibi olabilecek kapasitede mezun olabilme fırsatı edinebilirsiniz.

Avrupa’da tamamlayarak alabileceğiniz üniversite eğitiminizde üçüncü ve dördüncü sınıflarda alacağınız lisans eğitimini en son güncellenen bilgiler ışığında tamamlayabilme fırsatı edinebilmek için harekete geçmeye hazır mısınız? Cevabınız evet ise DGS için dershane araştırması içine girmek yerine Uluslararası Travnik’te lisans tamamlama eğitimi almak için harekete geçmeye hazır mısınız?

Hemen Tek yetkili kurum olan EuroStar yurtdışı danışmanlığı firmasına başvurun.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Ücretler
HUKUK 2000€
MİMARLIK 2500€
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ 2500€
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 2500€
ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ 2500€

Bosna Hersek Üniversiteleri Lisans Tamamlama Diğer Bölümleri İçin Bizimle İrtibata Geçiniz .

Bosna Hersek Üniversiteleri Hakkında Mutlaka Bilmeniz Gerekenler

Saraybosna Üniversitesi, Bosna-Hersek’teki tek devlet üniversitesidir. 1984 yılında kurulan üniversite, başkent Saraybosna’da bulunmaktadır. Üniversitenin ana odak noktası insan ve sosyal bilimlerdir; ancak, aynı zamanda doğa bilimleri ve bilgisayar bilimlerinde de dereceler sunar. Her derece, ülkeler arasında kolay hareketlilik sağlayan Bologna süreci tarafından akredite edilir ve tanınır.

Saraybosna Üniversitesi, ülkedeki yüksek öğrenim fırsatlarının eksikliğine bir yanıt olarak kurulmuştur. 1981 yılında ülkedeki en yüksek eğitim kurumu olan Saraybosna Üniversitesi faaliyete geçmiştir. Başlangıçta bir öğretmen koleji ve daha sonra bir politeknik olarak hizmet vermiştir. Şimdi 3500’den fazla öğrenciye, 100’den fazla öğretim üyesine ve 60’tan fazla akademik bölüme ev sahipliği yapıyor. Öğrenciler, mali durumlarından bağımsız olarak tüm üniversite derecelerine ücretsiz erişim hakkına sahiptir.

Mali durumlarına bakılmaksızın, tüm öğrencilerin Saraybosna Üniversitesi’nin derece veren derecelerine ücretsiz erişimi vardır. Tüm lisans dereceleri üç yıllıktır ve üç dönem halinde düzenlenir: akademik yıl, yaz tatili ve sınav. Her döngünün süresi bir yıldır; her akademik yıl 18 aydan oluşur ve 12 ay eğitim ve 12 ay tatil içerir. Her döngü en az bir yarıyıl ve bir yaz tatili dönemini içerir. Tüm lisansüstü çalışmalar doktora dereceleri, habilitasyon dereceleri, yüksek lisans dereceleri ve uzmanlık kursları aracılığıyla yürütülür. Ayrıca yeterince temsil edilmeyen gruplardan seçkin öğrenciler için çeşitli burslar mevcuttur.

Saraybosna Üniversitesi, Bosna-Hersek Kalkınma Fonu (DFRI) gibi kuruluşlar aracılığıyla hükümetten fon alan bir kamu kurumudur. Üniversite, faaliyetlerini finanse etmek için her yıl DFRI’den bir ödenek alır. DFRI finansmanı, üniversitede yüksek standartların korunmasına yardımcı olurken, gelecekteki mezunları bir işe yerleştirme programıyla destekler. Saraybosna Üniversitesi’nde çalışan tüm çalışanlar ücretlerini doğrudan DFRI’den alır ve personelin adil ücret oranları almasını sağlar.

Saraybosna Üniversitesi Boşnakça, Hırvatça, İngilizce, Fransızca, Almanca, İslam Araştırmaları, İtalyanca, Latince, Matematik, felsefe, fizik, psikoloji ve veterinerlik. Ayrıca kimya, biyoloji ve fizik enstrümantasyonuna sahip çeşitli araştırma tesislerinin yanı sıra biyokimya mühendisliği ve malzeme araştırmaları için gelişmiş laboratuvarlar da bulunmaktadır. Buna ek olarak, astronomi için bir gözlemevi ve öğrenciler tarafından referans olarak kullanılmak üzere 10 binden fazla kitap içeren bir kütüphane de bulunmaktadır.

Saraybosna Üniversitesi, kendini Avrupa’nın vatandaşlarına kaliteli eğitim sağlamaya adamış dünya çapında bir kurumdur. Bosna-Hersek- mali durumları veya geçmişleri ne olursa olsun. Şu anda yılda 3500’den fazla öğrenciye ev sahipliği yapan üniversite, kaliteli yüksek öğretim standartlarına bağlılığı sayesinde Bosna’nın en önemli kurumlarından biri haline geldi. Bu benzersiz üniversite sistemi hakkında daha fazla bilgi edinmek veya Bosna-Hersek’teki güncel olaylar hakkında fikir edinmek istiyorsanız, bu alt konuyu araştırma cephaneliğinize eklemeyi düşünün.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!