Bosna Hersek Üniversiteleri Taban Puanları

Bosna Hersek Üniversiteleri Taban Puanları

Yurtdışında eğitim görmek için üniversite taban puan şartı aranmıyor. Bu nedenle Bosna Hersek üniversiteleri taban puanları bulunmamaktadır.

Bosna Hersek Üniversiteleri Taban Puanları

Bosna Hersek Üniversiteleri Taban Puanları uygulaması bulunmamaktadır. Alan ayrımı yapılmadan herhangi bir lise türü farketmeden istenen bölümde harç ücretini ödeyerek okuyabilirsiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi derslerden geçemediğiniz de ders ücreti istemez, sadece cüzzi bir sınav ücreti ödersiniz. Lisans tamamlamalar da fark dersi yılda alınan 10 ders üzerine taşarsa ek ücret talep edilir. Bir ders için yıllık eğitim ücreti dışındadır. Gelmediğiniz günler için sınavlara girme hakkınız olsun, yıl kaybetme yaşamayın. Lisans tamamlama için güzel bir fırsat. Üniversitemiz Uluslararası Travnik Üniversitesinde AKTS ile Fakülteli olun
MYO 1. Sınıfa kayıt yaparak gördükleri derslerden muaf olmuş şekilde, görülmeyen dersleri 3. sınıftan başlayarak 3.4. sınıfı okurken alabiliyor ki bu da muaflık AKTS Farkı ile oluyor.

1.Sınıf muaflık ve AKTS Farkı alınır
2.Sınıf muaflık ve AKTS Farkı alınır
3.Sınıf okunur.
4.Sınıf okunur.

Avrupa kredi transfer sistemi ile 240 krediye tamamlanıyor ve diploma alma 4 yıllık Fakülteli hakkı kazanıyorsunuz.
Hocaların önerdiği kitapları alabiliyorsunuz, kitap alma mecburiyeti yok
Whatsapp, E-mail, Facebook, ortak kullanım söz konusu grup şeklinde
Fotokopi cıktı olarak, Slayt, Pdf olabiliyor paylaşımlar söz konusu
Bosna Üniversiteleri Taban Puanları yoktur.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!