Bosna Hersek Üniversiteleri Türkçe Eğitim

Bosna Hersek Üniversiteleri Yabancı Dil Destekli Eğitim

Bosna Hersek Üniversiteleri Yabancı Dil Destekli Eğitim Travnik üniversitesinde Yabancı Dil Destekli eğitim veriliyor. Lisans bölümlerinin tamamı Yabancı Dil Destekli'dir. Travnik, Osmanlıdan ...

Bosna Hersek Üniversiteleri Yabancı Dil Destekli Eğitim

Bosna Hersek Üniversiteleri arasında Uluslararası Travnik Üniversitesinde Türk dilinde Yabancı Dil Destekli eğitim ile 2015 yılı Ekim ayında verilmeye başlanmıştır. Lisans bölümlerinin bazıları Yabancı Dil desteklidir.

Travnik, Osmanlıdan eserler kalan tam bir Türk şehri niteliğindedir. Eski tarihin de getirdiği izleri taşıyarak günümüze gelmiş ve Türk dilini unutmamak için çaba göstermiş bir şehirdir.

Bosna Hersek Üniversitelerinde Yabancı Dil bilen profesörlerle çalışarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Bu deneyimli profesörlerle çalışmak cazip geldiği için Türkiye’den birçok öğrenci eğitim almayı başarmıştır. Üniversite Diğer Ülkelerdeki Okullara göre daha iyi imkânlara sahip olduğu için daha çok tercih edilmiştir. Bosna Hersek Travnik üniversitesi son derece donanımlıdır. Yabancı Dil Destekli lisans eğitimi desteği ile üniversitenin en çok tercih edilen bölümlerinde gösterilmektedir.

Uluslararası Travnik üniversitesi Yabancı Dil Destekli eğitim adına pekçok adım atmıştır. Eurostar yurtdışı eğitim merkezi Uluslararası Travnik üniversitesi tek yetkili kurumudur. Bunlardan en önemlisi üniversite adına rektör, profesör düzenlediği karanamede Eurostar yurt dışı eğitim olanağı Türkiye resmi temsilcisi yetkisi sertifikası alınmasıdır. Bu yetki ile burada okuyan öğrenciler yurt dışında daha iyi çalışma imkânlarına sahip olacaklardır. Türk dilini bilen herkesin Uluslararası Travnik üniversitesinden yararlanması gerekir. Kendi dilimizle yurt dışında okuma fırsatı kaçınılmazdır.

Harçların ve giderlerin böylesine düşük olduğu Uluslararası Travnik üniversitesi Türk öğrencileri daha iyi imkanlar dahilinde mezun etmektedir. Mezun olan gençler Yabancı Dil Destekli dili sayesinde bu okullarda eğitmen olarak kalabildikleri gibi yurtdışında da bütün Avrupa ülkelerin de de diplomalarını kullanabilmektedir.

Yapılan anlaşmalarla Eurostar sayesin de verilen kontenjan ile yüzde yüz kayıt yaptırma imkanına şansına sahiptir. Hiçbir kayıt koşulu olmayan Uluslararası Travnik üniversitesin de mezun olmak bu kadar kolay iken kendimizi zorlamamıza gerek yok.

Bosna Hersek Üniversiteleri Yabancı Dil Destekli Eğitim Elektrik Mühendisliği (Yabancı Dil Destekli Eğitim ) 2500 EURO

Güncel Bilgi İçin 0212 244 66 00 Numaradan bizi arayınız

Bosnada Eğitimin Adresi : Eurostar Yurtdışı Eğitim Ltd Şti

Bosna Hersek Üniversiteleri Yabancı Dil Destekli Eğitim Web Adresi

Bosna Üniversitesi Ücretleri Ücretler
Bosna Hersek Üniversiteleri Yabancı Dil Destekli Eğitim Hukuk Fakültesi ( Yabancı Dil Destekli Eğitim) 2000 €
Bosna Hersek Üniversiteleri Yabancı Dil Destekli Eğitim İnşaat Mühendisliği ( Yabancı Dil Destekli Eğitim ) 2500 €
Bosna Hersek Üniversiteleri Yabancı Dil Destekli Eğitim Mimarlık ( Yabancı Dil Destekli Eğitim ) 2500 €
Bosna Hersek Üniversiteleri Yabancı Dil Destekli Eğitim Makine Mühendisliği ( Yabancı Dil Destekli Eğitim ) 2500 €
Bosna Hersek Üniversiteleri Yabancı Dil Destekli Eğitim Elektrik Mühendisliği (Yabancı Dil Destekli Eğitim ) 2500 €
Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!