Bosna Hersek Duyuru

Bosna Hersek Üniversitesi Dikey Geçiş

Bosna Hersek Üniversitesi Dikey Geçiş imkânları sayesinde gördükleri dersleri avrupa kredi transfer sistemi bologna ve lizbon antlaşmaları sayesinde 2 ...

Bosna Hersek Üniversitesi Dikey Geçiş

Bosna Hersek Üniversitesi Dikey Geçiş imkânları sayesinde gördükleri dersleri Avrupa kredi transfer sistemi Bologna ve Lizbon antlaşmaları sayesinde 2 yıllık Meslek Yüksek Okulu okuyan öğrencilerimiz artık lisans tamamlama sayesinde Bosna Hersek’te 4 yıllık lisans mezunu olabiliyorlar.

Avrupa’da eğitimlerini tamamlama şansı yakalayan öğrenciler aynı zamanda yabancı dillerini de geliştirerek büyük avantajlara sahip oluyorlar. Avrupa’nın ortasında yer alan üniversitelerin saygın ve prestijli diplomaları sayesinde pek çok Avrupa ülkesinde iş bulabilme imkanına kavuşan öğrenciler, sınava girip lisans tamamlama derdi çekmek zorunda kalmıyorlar. Eğitimlerine yurt dışında devam etme fırsatı sayesinde mavi diploma da alıyorlar. Türkiye’de tanınan diplomalara sahip olup Bosna Hersek üniversitelerinde dikey geçiş yaparak Avrupa standartlarında bir eğitim alabilirsiniz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi dikey geçiş yapmak isteyen öğrencilerimiz için yetkilendirilmiş bir firma olarak profesyonel danışmanlık hizmetleri vermektedir. Sınava girmeden doğrudan başvuruda bulunarak dikey geçiş yapabileceğiniz gibi, Bosna üniversitesinde eğitim alacağınız bölümdeki derslerden muafiyet durumunuz değerlendirildikten hemen sonra eğitime başlayabilmektesiniz. 2 yıllık eğitiminizi 4 yıllık bir lisans haline getirebilir ve mezun olduğunuzda iş bulma konusunda da sıkıntı yaşamazsınız. Lisans tamamlama ya da dikey geçiş için her türlü bilgiyi Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezlerinden alabilirsiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Dikey Geçiş Bölümlerimiz

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Elektrik Mühendisliği 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!