Bosna Hersek'te Üniversite Ücretleri

Bosna Hersek’te Üniversite Ücretleri

Bosna Hersek’te üniversite ücretleri konusunda merak ettiğiniz her şeyi yazımızda okuyabileceğiniz gibi, aynı zamanda profesyonel danışmanlık hizmeti ...

Bosna Hersek’te Üniversite Ücretleri

Dünyanın en saygın üniversitelerinde, son derece ucuz rakamlara eğitim alabilme şansınızı kullanabilir ve istediğiniz bölümden mezun olabilirsiniz. Bosna Hersek’te Üniversite Ücretleri Devlet yada özel Harç ücretleri bulunuyor.

1000 ile 4500 Euro arasında değişen üniversitelerdeki eğitim kalitesi de batı standartlarındadır. Farklı Ülkelerdeki eğitim kurumlarının ve özel üniversitelerin yıllık harç bedelleri ile kıyaslandığında son derece ucuz olan Bosna Hersek üniversiteleri pek çok öğrencimize büyük avantajlar sağlamaktadır. Kurs paralarından bile düşük olan rakamlar sayesinde, pek çok öğrencimiz Europass mavi diploma sahibi olmakta ve aynı zamanda Türkiye’de tanınması sayesinde iş sahibi olabilmektedirler.

EuroStar Yurtdışı Eğitim Hakkında

Yurtdışında alınacak olan eğitimin kişinin kariyerinde ki önemi çok büyük olacaktır. Bunun içinde pek çok sebep bulunabilmektedir. İyi bir dil eğitimi, sorumluluk kazanabilme ve farklı kültürleri tanıma gibi daha pek çok konu bulunmaktadır. Bu konuda EuroStar Yurtdışı Eğitim Hizmetlerimiz sayesinde çok iyi bir yurtdışı eğitimi almanız mümkün hale gelmiştir.

1993 senesinden itibaren yurtdışı eğitimi konusunda hizmet veren firmamız ciddi bir tecrübeyi içerisinde barındırmaktadır. Yurtdışı eğitimi ile ilgili pek çok konuda bilgi ve deneyimimiz dünya standartları seviyesinde bulunmaktadır. Bu konuda iyi bir yurtdışı eğitiminin nasıl olacağı konusunda kendimize her açıdan güvenmekteyiz. 20 yılı aşkın süredir profesyonel anlamda danışmanlık hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli Lisans Bölümleri

Hukuk2000 Euro
İnşaat Mühendisliği2500 Euro
Mimarlık2500 Euro
Makine Mühendisliği2500 Euro
Bilgisayar Mühendisliği2500 Euro
İş Sağlığı ve Güvenliği2500 Euro
Elektrik Mühendisliği2500 Euro
Yüksek Lisans ve Doktora5000 Euro

Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Saraybosna Üniversitesi Tıp Fakültesi2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği3500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Eczacılık2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Mühendislik Bölümleri1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Psikoloji1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Dil Hazırlık2500 Euro

 

Zenica Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri1500 Euro

 

Tuzla Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri1500 Euro

 

Mostar Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri1500 Euro

 

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla!Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!