Bosna Hersek'te Üniversite Ücretleri

Bosna Hersek’te Üniversite Ücretleri

Bosna Hersek’te üniversite ücretleri konusunda merak ettiğiniz her şeyi yazımızda okuyabileceğiniz gibi, aynı zamanda profesyonel danışmanlık hizmeti ...

Bosna Hersek’te Üniversite Ücretleri

Dünyanın en saygın üniversitelerinde, son derece ucuz rakamlara eğitim alabilme şansınızı kullanabilir ve istediğiniz bölümden mezun olabilirsiniz. Bosna Hersek’te Üniversite Ücretleri Devlet yada özel Harç ücretleri bulunuyor.

1000 ile 4500 Euro arasında değişen üniversitelerdeki eğitim kalitesi de batı standartlarındadır. Farklı Ülkelerdeki eğitim kurumlarının ve özel üniversitelerin yıllık harç bedelleri ile kıyaslandığında son derece ucuz olan Bosna Hersek üniversiteleri pek çok öğrencimize büyük avantajlar sağlamaktadır. Kurs paralarından bile düşük olan rakamlar sayesinde, pek çok öğrencimiz Europass mavi diploma sahibi olmakta ve aynı zamanda Türkiye’de tanınması sayesinde iş sahibi olabilmektedirler.

EuroStar Yurtdışı Eğitim Hakkında

Yurtdışında alınacak olan eğitimin kişinin kariyerinde ki önemi çok büyük olacaktır. Bunun içinde pek çok sebep bulunabilmektedir. İyi bir dil eğitimi, sorumluluk kazanabilme ve farklı kültürleri tanıma gibi daha pek çok konu bulunmaktadır. Bu konuda EuroStar Yurtdışı Eğitim Hizmetlerimiz sayesinde çok iyi bir yurtdışı eğitimi almanız mümkün hale gelmiştir.

1993 senesinden itibaren yurtdışı eğitimi konusunda hizmet veren firmamız ciddi bir tecrübeyi içerisinde barındırmaktadır. Yurtdışı eğitimi ile ilgili pek çok konuda bilgi ve deneyimimiz dünya standartları seviyesinde bulunmaktadır. Bu konuda iyi bir yurtdışı eğitiminin nasıl olacağı konusunda kendimize her açıdan güvenmekteyiz. 20 yılı aşkın süredir profesyonel anlamda danışmanlık hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

Bosna Hersek ile Eğitimin Büyük Önemi!

Bosna Hersek’te eğitim günlük yaşamın ayrılmaz bir parçasıdır. Ulus inşasında ve ülkenin genç nüfusunun gelişmesinde kilit bir faktördür. Tüm etnik gruplardan insanlar, çocuklarına okulda başarılı olmaları için gerekli fırsatları sağlamayı bir öncelik haline getirmiştir. Ayrıca, uluslararası kuruluşlar ve bağışçılar, ülkenin eğitim hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için cömertçe kaynaklar sağlamıştır.

Her vatandaş ulusun eğitimine katkıda bulunmalıdır. Öğretmenler, gelecek nesil Bosna vatandaşlarını eğitmek için uzun saatler harcayan çok çalışkan insanlardır. Bosnalı gençlerin kaliteli bir eğitime erişimini sağlamaya kendilerini adamışlardır. Bu bağlılık Bosna-Hersek’in lise mezuniyet oranlarında açıkça görülmektedir. Ayrıca, eğitim kurumları, çocuklarının akademik performansını geliştirmekle ilgilenen ebeveynler için düzenli olarak topluluk sosyal yardım programlarına ev sahipliği yapmaktadır. Bu program, ebeveynlere çocuklarına çalışmalarında nasıl yardımcı olacakları konusunda kişisel eğitim vermeyi içerir. Tüm vatandaşlar, Bosnalı gençlerin eğitimi başarılı kılmak için çok çalışıyor.

Daha büyük eğitim fırsatları ekonomiye yardımcı oluyor. Eğitim, yeterince ilgi ve bakım görürse karşılığını veren bir yatırımdır. Öğretmenler öğrencileri eğitmekten sorumludur, ancak hükümet yetkilileri okulları işlevsel ve modern teknolojiyle güncel tutmaktan sorumludur. Güncellemeler, ders kitaplarının güncel olmasını ve ders planlarının mevcut nesil öğrenciler için etkili olmasını sağlar. Bu, okulların öğrencileri hem öğrencilere hem de bir bütün olarak ülkeye fayda sağlayan modern topluma hazırlamasını sağlar.

Eğitim kurumları, ulusun gelecekteki liderlerini geliştirmede de önemli bir rol oynar. Tüm geçmişlerden gelen öğrenciler, tüm eğitim seviyelerindeki kurslara katılırlar. Yükseköğretim kurumları, ülkenin okulları için geleceğin öğretmenleri ve yöneticilerini yetiştirmektedir. Ek olarak, her düzeydeki askeri programlar, Bosna ordusunun ve güvenlik güçlerinin gelecekteki üyelerini geliştirir. Bu programlar, her vatandaşın kaliteli eğitim, öğretim ve askerlik imkanlarına erişimini sağlayan güçlü bir ulusal savunma sistemi ile desteklenmektedir.

Eğitim, ülkenin şimdiki ve gelecek nesillerini güçlendiren Bosna kültürünün ayrılmaz bir parçasıdır. Etnik kökenleri veya sosyoekonomik durumları ne olursa olsun herkes çocuklarına kaliteli bir eğitim vermek için var gücüyle çalışıyor. Gelecekteki başarı, hükümet yetkilileri, öğretmenler ve öğrenciler tarafından sürekli güncellemeler ve eğitim programlarının desteklenmesi yoluyla sağlanır.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli Lisans Bölümleri

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro
Bilgisayar Mühendisliği 2500 Euro
İş Sağlığı ve Güvenliği 2500 Euro
Elektrik Mühendisliği 2500 Euro
Yüksek Lisans ve Doktora 5000 Euro

 

Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Saraybosna Üniversitesi Tıp Fakültesi 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği 3500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Eczacılık 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Mühendislik Bölümleri 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Psikoloji 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Dil Hazırlık 2500 Euro

 

Zenica Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Tuzla Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Mostar Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!