Bosna Üniversitesi Denklik

Bosna Üniversitesi Denklik

Bosna’da eğitim sonrasında kariyerde sizler için mümkün olacaktır. YÖK denkliğine sahip üniversitelerden mezun olduktan sonra Bosna'da üniversite..

Bosna Üniversitesi Denklik

YÖK denkliği kuşkusuz ki yurt dışında eğitim alan öğrencilerimizi yakından ilgilendiren önemli bir konudur. Bosna Üniversitesi Denklik aldıkları eğitimin Dünya’da geçerli olması gibi, ülkemizde de geçerli sayılabilmesi için diplomalarının YÖK denkliğine sahip olması gerekir.

Bosna üniversitesi denklik sahibi olması nedeni ile öğrencilerimiz mezun olduklarında da ülkemizdeki eğitim sistemine denk bir diploma almış oluyorlar. Tüm dünyada geçerliliği olan mavi diploma veren üniversiteler sayesinde eğitimlerinden sonraki hayatlarına çok önde başlıyor ve dünyanın sayılı firmalarında kolaylıkla iş bulabiliyorlar. YÖK tanıması nedeni ile aynı zamanda erkek öğrenciler de askerlik ile ilgili tecil işlemlerini son derece kolay ve rahat bir şekilde yapabiliyorlar. Bosna üniversiteleri denklik sorgulamasını isterseniz YÖK’ün resmi sayfalarından da araştırabilir ve sorgulayabilirsiniz. bizim size önerimiz Yök’e gider, dilekçenizin karşılığını aylarca beklemeden hemen alabilirsiniz.
Avrupa’da eğitim almanın en büyük avantajı olan mavi diploma size dünyadaki pek çok ülkede kapı açmaya yarayacaktır. İstediğiniz bölümde okuyabileceğiniz okullarda aldığınız batı standardındaki eğitimler ve ana dil gibi öğreneceğiniz yabancı diliniz sayesinde uluslararası şirketlerde veya kurumlarda çok rahat bir şekilde işe girebilir ve aynı zamanda yüksek gelire sahip olan bir meslek sahibi olabilirsiniz.
Bosna üniversiteleri ve çok daha fazlası için merak ettiğiniz her şeyi Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi temsilciliklerinden öğrenebilir ve başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Profesyonel danışmanlar eşliğinde geleceğiniz planlarken güvenilir ev sağlıklı adımlar atmak için hemen iletişime geçebilirsiniz. Eurostar eğitiminizin ilk gününden son gününe dek profesyonel danışmanlık hizmetini daima sizin yanınızda tutacaktır.  Ankara’ya Yök’e gidin Ziraat bankasına Yök’ün hesabına 50 TL yatırdığınız dekont ile dilekçenizi sunun en az 10 dakika sonrası Yök’ün olumlu belgesi elinizde olacaktır. Hemen gelin kayda kontenjanda yer alın. Denklik olduğu yıl kayıt olanlar denklik alma hakkı kazanıyor.

Örnek Dilekçeniz;

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı
Tarih
Bosna-Hersek’te bulunan “INTERNATİONAL TRAVNİK UNİVERSİTY ’’SARAJEVO STATE UNİVERSİTY,  ZENİCA STATE UNİVERSİTY, TUZLİ STATE UNİVERSİTY tarafınızdan denkliği tanınmakta mıdır?
Tarafıma yazılı olarak verilmesini arz ederim.
Saygılarımla
AD:
SOYAD:
İMZA:
YÖK DENKLİK HESABI
Ziraat Bankası
Hesap Numarası: 5386419-5033
IBAN: TR130001002533053864195033

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!