Bosna Hersek Duyuru

Bosna Hersek Duyuru

Bosna’da eğitim hakkında Bosna’da eğitim sağlayabileceğiniz üniversiteler ile ilgili detaylı araştırma yaparak başvuru işlemlerini tamamlamak istiyorsanız..

İçindekiler

Bosna Hersek Duyuru

Sevgili öğrenciler yurtdışı eğitimi için danışmanlık hizmeti öğrencilerin öğrenim hayatı boyunca sadece bir kere alabilecekleri bir hizmettir. Geleceğinizi etkileyebilecek bu seçimde dikkatli olunması önem taşır. Son zamanlarda her sektörde olduğu gibi yurtdışı eğitim danışmanlığı veren firmaların sayısı son yıllarda artmaktadır. Daha uygun fiyatlarla hizmet verdiğini iddia ederek öğrenci ve ailelerini kandıran birçok sahte firma ve şahıslar bulunmaktadır.

Sevgili anne babalar her yıl yurtdışında eğitim almak isteyen birçok öğrenci dolandırılıyor. Sizlerde onlardan biri olmak istemiyorsanız hizmet alacağınız danışmanlık ve aracılık şirketi kaç yıllıktır. Kaç yıldır Bosna herseğe öğrenci gönderiyor? Çok iyi araştırmalı ve korsan şirketlere ve şahıslara karşı dikkatli olmalısınız.

Sevgili anne babalar. Ailelerin yurtdışı eğitimi konusunda evlatlarına destek olmaları ve onları yalnız bırakmamaları gerekmektedir. Danışmanlık ve aracılık şirketinin seçilmesi sırasında üniversite ile firma arasında yapılan anlaşmaların incelenmesi önem taşır. Öğrenci ile anlaşma yapılan firmalar başta ilgi gösterir gibi yaparak öğrencilerin güvenini kazanmakta daha sonra ise ilgisiz bir tutum sergileyerek ekstra paralar isteyebilmektedir. Vaat ettikleri hizmetleri yerine getirmeyerek öğrencileri mağdur ve zor durumda bırakmaktadır

Sevgili öğrenciler firmanın Bosna Hersek’te herhangi bir ofisi var mı? Kaç yıldır Bosna Hersek’e öğrenci gönderiyor? Öğrencilerin yurtdışında eğitim alabilmeleri için sadece kayıt yaptırmak yeterli değildir.Öğrencilerin ihtiyaç duyduklarında onların yanlarında olabilmek sorunlarıyla ilgilenebilmek ve gerekli desteği sağlamak önemlidir.
Sevgili anne babalar korsan danışmalık şirketlerinin birçoğu öğrenci henüz üniversite eğitimine başlamadan harç ücreti talep etmektedir. Hizmet aldığınız danışmanlık şirketine kesinlikle harç ödemesini önceden yapmayınız. Harç ödemesini firmaya vermeniz dolandırıcılıkla karşı karşıya kalmanıza neden olabilir. Üniversite harç ödemelerini kendiniz bankadan yapabilirsiniz.

Sevgili öğrenciler eğitim görmek istediğiniz ülkeyi ve şehri mutlaka araştırın. Daha önce Bosna Hersek’te eğitim gören kişiler ve öğrenci aileleriyle irtibata geçerek öğrenmek istediğiniz her şey hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bosna Hersek’te eğitim gören öğrencilerimizin Ev videoları,Yaşam Videoları , Ailelerin Bosna Herksekteki Eğitim Hakkında Ayrıntılı Videoları izleyebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz aileler ile görüşme imkânını da Eurostar yurtdışı eğitim ve danışmanlık firmamız sizlere sunmaktadır. Eurostar yurtdışı eğitim öğrenci mezun etmiş, binlerce öğrenci halen eğitimlerine devam etmektedir. İhtiyaç duyduklarında yanlarında Eurostar yurtdışı Eğitimin olduğunu öğrenciler bilirler.

Sevgili öğrenciler yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti alacağınız firmayı çok iyi araştırmalısınız. Bosna Herseke Hiç Öğrenci Göndemiş mi ? Öğrenci Yaşam Ve Görüşlerini Gösteren Videoları Var Mı ? Sevgili öğrenciler hizmet almak istediğiniz firmanın size hangi alanlarda hizmet vereceği de önemli konular arasında yer almaktadır. Hizmetler için mutlaka öğrenci görüşleri Videoları İzleyin ! Vize işlemleri, konaklama ve uçak bileti rezervasyonu gibi işlemler ve eğitiminiz boyunca yanınızda olması kendinizi güvende hissetmeniz sunmuş olduğu destek imkânları önemlidir. Ayrıca personel kadrosu alanında uzman ve her konuda ihtiyacınız olan bilgiyi verebilecek düzeyde olmalıdır.

Değerli anne ve babalar, sevgili öğrenciler bazı firmaların Bosna Hersek’e hiç öğrenci göndermediği halde internetten indirmiş olduğu öğrenci resimlerini, sahte yorumlarını sitelerine koyarak sanki Bosna’da daha önceden öğrenci göndermiş gibi gösterilerek yanıltıcı bilgiler verildiğini bize başvurup kayıt yaptıran öğrencilerden öğrenmekteyiz. Daha önceki yıllarda Bosna’ya öğrenci göndermemiş deneyimleri olmayan firmalara ve şahıslara kesinlikle güvenmeyin. Seçim yaparken bunlara mutlaka dikkat etmek gerekir. Dolandırılmak ve paranızı boş yere harcamak istemiyorsanız kaliteli, tecrübeli ve üniversitelerle resmi sözleşmesi olan şirketi tercih edin.

Daha önceden Bosna hersek’te danışmanlık hizmeti verilen öğrencilerin yerleştirilmiş olduğu program ve üniversitelerin referans olarak gösterilmesi dikkat edilmesi gereken hususlar arasında bulunmaktadır. Hedeflerinize en uygun bölümü ve üniversiteyi en doğru şekilde seçebilmek için EuroStar Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Şirketine başvurun ve geleceğinizi güvence altına alın.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!