Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş

Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş

Elektrik teknikerliği veya buna benzer bölümlerde eğitim görmüş öğrenciler için elektrik mühendisliği dikey geçiş imkanı tanıyan..

Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş

Bosna-Hersek Üniversitelerine Yatay geçiş – Dikey Geçiş

Uluslararası Travnik Üniversitesi Yatay geçiş Türkçe veya ülke dilinde de verilmektedir. 

Prestijli Bosna-Hersek Üniversitelerinde devam edin. Elektrik Mühendisliği  Türkçe destekli eğitim ile Avrupa Birliği diplomasıyla mezun olmanın avantajlarını yaşamak istemez misiniz? Çoğunuzun istediğini duyar gibiyiz. İyi bir bölümde okuyorsanız aynı bölüme kaldığınız yerden devam etmeniz Bosna-Hersek Üniversitelerine Yatay geçiş mümkün. Avrupa Kredi Transfer sistemi ECTS(AKTS) gereğince ülkelerarası ders farkları borçlu olarak tamamlanır ki Diploma hakkı elde edilsin.  Myo mezunları  yakın bölümlere Bosna-Hersek Üniversitelerine Dikey Geçiş yapabilirler, ders farkları Avrupa Kredi Transfer sistemi ECTS(AKTS) gereğince ülkelerarası ders farkları borçlu olarak tamamlanır ki Diploma hakkı elde edilsin.   Adalet mezunları, Polis akademisi, Yerel yönetim, Kamu yönetimi mezunları Hukuk bölümüne geçerek geleceğin Avukatları arasında yerlerini alabilirler. İnşaat teknikerleri  Myo mezunları dikey geçişte Mimarlık bölümüne yarım dönem fark dersleri uzayabileceğinden veya Elektronik Myo mezunları Elektrik mühendisliğine dikey geçişte yarım dönem fark dersleri uzayabileceği söz konusu normal bir haldir. Elektrik teknikeri Makine resim ve konstrüksiyon bakım, Enerji, otomasyon, maden, gaz, petrol, güç, yol yapım, lojistik, trafik, ulaşım gibi istenen bölümde Bosna-Hersek Üniversitelerine Yatay geçiş – Dikey Geçiş yapabilirsiniz. 3.4.sınıfları ve farklar iki yılda 240 krediye tamamlama gerçekleşmesi ile  gerçekleşmektedir. Aynı alanlarda normalde 2 yılda tamamlama mümkündür.Bosna’da Türkçe Elektrik Mühendisliği Eğitimi

Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş
MYO Mezunlarına Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş 3. sınıfın dersleri ile başlıyor.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Lisans Tamamlama Programı

Prestijli Uluslararası Travnik Üniversitesinden Elektrik Teknikerliği Meslek yüksek okulu mezunlarına dikey geçişle elektrik mühendisliği lisans tamamlama imkanı sunmaktadır. Elektrik Mühendisliği Bölümüne 3. sınıftan devam edebileceksiniz. Ayrıcalıklar sunan Bosna Hersek Üniversiteleri Uluslararası Travnik Üniversitesi Bosnada Eğitim için Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığına başvurun. Mühendis ünvanına sahip olmak geleceği planlamanıza yardımcı olacak.

Bosna Hersek Üniversitesi elektrik mühendisliği mezunu olmanız durumunda diplomanız Avrupa’nın çok sayıda ülkesinde tanınacaktır. Bosnada eğitim Elektrik Mühendisliği Lisans Yıllık Harç Ücreti 2500 Euro’dur. Türkçe destekli Uluslararası Travnik Üniversitesi Bosnada eğitim imkanıyla mühendislik tamamlama eğitimi sürecine başlayarak yıl kaybına uğramadan mühendis unvanına sahip olun. Dikey geçiş sınavına girme derdine son vermekteyiz. Bosna Hersek Üniversiteleri sınava girme, taban puanı alma zorunluluğu yoktur. Avrupa’da geçerli diplomanızla yurtdışı iş bulma fırsatı elde edebilirsiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş Yapabileceğiniz Bölümler

Elektrik/Elektrik İşleri ÖğretmenliğiElektrik Enerjisi Üretim
İletim ve DağıtımıElektrili Cihaz Teknolojisi
Raylı Sistemler Elektrik ve Elektronik TeknolojisiNükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği
Uçak Teknolojisi/ Uçak ElektriğiElektrik-Elektronik
Oto Elektrik-ElektronikElektrik-Elektronik Teknikerliği
Termik Santrallerde Enerji ÜretimiElektronik
Elektronik HaberleşmeElektronik Haberleşme Teknolojisi
Elektronik TeknolojisiOtomasyon İhbar Kontrol
Elektromekanik taşıyıcılarEndüstriyel otomasyon
Hidroelektrik santralleriKontrol ve otomasyon teknolojisi
Kontrol Sistemleri TeknolojisiAlternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi
Muhabere ve Elektronik Bilgi Sistemleri
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla!Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!