Lisans Tamamlama

Lisans Tamamlama

Lisans Tamamlama osna-Hersek Üniversitemizde sizi kontenjan dahilinde alıyoruz. Bosnahersek’te üniversite eğitimi/ lisans programları için tek yetkili ...

İçindekiler

Lisans Tamamlama

Türkiye Yatay-Geçiş / Bosna-Hersek Üniversitelerine AKTS ile Dikey Geçiş-Lisans Tamamlama

Bosna-Hersek Üniversitemizde sizi kontenjan dahilinde alıyoruz. Bosnahersek’te üniversite eğitimi/ lisans programları ve lisans tamamlama programları için tek yetkili başvuru ofisi Eurostar’dır.

Tüm dünyada tanınan ve onaylı Bosna-Hersek Üniversiteleri yökten onaylı, eğitim olanakları sunan Bosna-Hersek üniversitelerimiz hayatınızda gerekli olan bilgi ve beceri, yöntem kazanarak kişiliğinizi geliştirerek, insanlığa ve dünyaya faydalı olmak için bencillikten uzaklaşmış bilinçli ve kontrollü olarak tüm yaşamınız boyunca öğrendiklerinizi sergileyecek bir atmosfer yakalayacaksınız. Doğal olarak üniversite secimi tüm yaşantınızda etkili olacaktır.

Bosna-Hersek’te uygun ücretle eğitim almak kalitesi düşük anlamına gelmiyor. Aksine üniversitemiz tüm imkanlarını size sunuyor. İsterseniz üniversitemizde lisans , lisans tamamlama, formasyon, eğitim olanağı sunuyoruz. Eurostar size sunduğu fırsatlardan yararlanmak ve programlarına katılıp kariyer sahibi oluyorsunuz. Mezunlarına üniversitede eğitim görevlisi olarak kalma fırsatı sunan üniversitemiz dilerseniz eğitiminizin tamamlanmasından sonra Türkiye’de bir üniversitede eğitim görevliliğine atanma olanaklarını da yakalıyorsunuz. Türkiye’de anlaşmış olduğu üniversiteler işbirliğinden Sizde yararlanmak istiyorsanız üniversitelerimizin kapsamına sadece Eurostar ile katılmanız söz konusudur.

Pişmanlık duymayacağınız, dost ülke Bosna-Hersek, kültür paylaştığımız Bosna-Hersek, tarihi paylaştığımız Bosna yaşam boyu sizin için isabetli karar olacaktır. Hayatınız için önem arz edecek, beklentilerinize cevap verecek, bunu yaşayarak göreceksiniz ki uluslararası tanınacak diplomanız büyük bir çıkış pusulanız olacaktır. Amerika, AB ülkeleri, Üye ülkeleri tarafından tanınıyor, denklik veriliyor, iş yeri açma, devlet dairelerinde çalışma, oturum izni gibi her türlü olanaklara sahip oluyorsunuz. Ülke olarak Lahey anlaşması bulunuyor. Bosna-Hersek’te Eurostar Üniversiteleri Uluslararası Üniversiteler Birliği Üyesi ayrıca Bologna eğitim anlaşmaları olduğundan mezuniyetinizden sonra diplomanız tüm Dünya’da geçerli…
Türkiye ile Bosna-Hersek eğitim anlaşmaları gereği de diplomalar tanınıyor. Ayrıcalıklı olun Lise mezunu kalmayın, Sizde üniversiteli olun…

GEÇİŞLER:

Kontenjan bulunan tüm devlet veya özel üniversitelere 1.sınıftan sonra Türkiye’ye sınavsız yatay geçiş yapıyorsunuz.
Türkiye’de üniversite eğitimi alanlar Bosna-Hersek üniversitelerimize yatay geçiş yapıyor.
2 yıllık mezunlar lisanslarını sınavsız DGS olmadan AKTS ile tamamlayabilir.
Bosna-Hersek’ten üniversite eğitimini alarak Yök Denkliği kabul edilen bir üniversiteler olduğu için Türkiye’de iş yeri açabilir, Kamuda çalışabilirsiniz.

Uluslararası Üniversiteler Birliği kataloğunda yer alan üniversitedesiniz.
Yök Denkliği kabul edilen her yıl belgesini yökten yazılı alan kayıt işlemleri için Eurostar kontenjan bakımından uygun Bosna-Hersek Üniversitelerine kavuşursunuz. Kontenjanlarına yeni öğrencileri EuroStar aracılığı ile bekliyor. Mutlaka iyi değerlendirin, Başka şansınız olmayabilir.

Eurostar Bosna-Hersek’te Üniversite düşünenlere Yök denkliği olan üniversiteleri sunuyor. Kaliteli eğitim düşünenler Eurostar’a başvurabilir, Üniversite hayalinize ulaşabilirsiniz.

Eurostar Bosna-Hersek Üniversiteleri AB eğitim sistemine uyumludur. Eurostar Bosna-Hersek Üniversite eğitimi ile ilgili Mutlaka Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezine danışınız. Eurostar Bosna-Hersek danışmanımız Türkiye’de sizi değerlendirerek Üniversitelere uygunluğunuzu belirleyerek başvurunuzu alacaktır. Açıkta kalmazsınız mutlaka size uygun bölümlere yerleşirsiniz.

Bosna-Hersek Üniversite danışmanınız sizin hayatınızı değiştirecek fırsatta, size çok şey katacaktır. Üniversite eğitiminin yanı sıra kazanacaklarınız, avantajlarınızı düşündürmeye yönelik sizi daha iyi ve detaylı bilgilendirecek. Lütfen randevu almayı ihmal etmeyin. Rehberinizle yolunuzu aydınlatın başka duyumlar ve sizi bu yoldan dön diyenlere kulak asmayın, doğru yoldasınız emin olun.

Türkiye’nin her yerinden kayıt başvurusunu Eurostar’a yapıyorsunuz. Bir telefon kadar Yakın olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi’ne Türkiye’nin her yerinden ulaşabilirsiniz.
Yurtdışından Bosna-Hersek üniversitelerine geçişlerde Eurostar’a başvuruyorsunuz. Sınav şartı aranmadan yatay ve dikey geçiş yapıyorsunuz. Yurtdışında bir çok öğrenci Eurostar’a başvuruyor. Bosna-Hersek üniversitelerine geçişleri yapılıyor.

Lisans tamamlamayı sadece Uluslararası Travnik Üniversitesi programlarına yerleştiriyoruz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi ile Bosna-Hersek Üniversiteleri, Moldova Üniversiteleri, Romanya Üniversiteleri, Ukrayna Üniversiteleri, Bulgaristan Üniversiteleri, Makedonya Üniversiteleri, Azerbaycan Üniversiteleri, Gürcistan Üniversiteleri

Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi

Yurtdışı Eğitim Yurtdışında Eğitim Yurtdışında Üniversite Eğitimi EuroStar İş birliği ile sizlerle paylaşıyor, Geleceğinize vesile oluyor.

Bosna Hersek Üniversiteleri Lisans Tamamlama Aynı bölüme 2 yıl sürüyor.
Bosna Hersek Üniversiteleri Dikey Geçiş Mühendislik Bölümleri (Boşnakça Eğitim) 1250€. 1500 €
İnşaat Mühendisliği Türkçe Eğitim 2500, Mimarlık Türkçe Eğitim 2500€, Hukuk Türkçe Eğitim 2000€, Elektrik Mühendisliği Türkçe Eğitim 2500€, Makine Mühendisliği Türkçe Eğitim 2500€

Uluslararası Travnik Üniversitesi Yatay geçiş Türkçe Destekli veya ülke dilinde de verilmektedir. Uluslararası Travnik Üniversitesi Dikey Geçiş Türkçe destekli veya ülke dilinde de verilmektedir.

Saraybosna Üniversitesi Mühendislik genel Bölümleri 1500€, 1750€ (Boşnakça Eğitim) İngilizce Tıp 6000 euro
Saraybosna Üniversitesi İşletme Yönetimi 1500€

Mostar Üniversitesi Mühendislik ve genel Bölümleri 1500€. 1750€

Tuzla Üniversitesi Mühendislik ve genel Bölümleri 1000€. 1750€ Doğu Saraybosna Üniversitesi Mühendislik ve genel Bölümleri 1000€. 1750€

Uluslararası Travnik Üniversitesi 1000€. 2500€ Uluslararası Travnik Üniversitesi Lisans Tamamlama

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!