Lisans Tamamlama

Lisans Tamamlama

Lisans Tamamlama osna-Hersek Üniversitemizde sizi kontenjan dahilinde alıyoruz. Bosnahersek’te üniversite eğitimi/ lisans programları için tek yetkili ...

İçindekiler

Lisans Tamamlama

Bosna-Hersek Üniversitelerine AKTS ile Dikey Geçiş-Lisans Tamamlama

Bosna-Hersek Üniversitesinde sizi kontenjan dahilinde alıyoruz. Bosnahersek’te üniversite eğitimi/ lisans programları ve lisans tamamlama programları için yetkili bir başvuru ofisi Eurostar’dır.

Tüm dünyada tanınan ve onaylı Bosna-Hersek Üniversiteleri YÖKten onaylı, eğitim olanakları sunan Bosna-Hersek üniversitelerimiz hayatınızda gerekli olan bilgi ve beceri, yöntem kazanarak kişiliğinizi geliştirerek, insanlığa ve dünyaya faydalı olmak için bencillikten uzaklaşmış bilinçli ve kontrollü olarak tüm yaşamınız boyunca öğrendiklerinizi sergileyecek bir atmosfer yakalayacaksınız. Doğal olarak üniversite seçimi tüm yaşantınızda etkili olacaktır.

Bosna-Hersek’te uygun ücretle eğitim almak kalitesi düşük anlamına gelmiyor. Aksine üniversite tüm imkanlarını size sunuyor. İsterseniz üniversitede lisans , lisans tamamlama, formasyon, eğitim olanağı sunuyoruz. Eurostar size sunduğu fırsatlardan yararlanmak ve programlarına katılıp kariyer sahibi oluyorsunuz. Mezunlarına üniversitede eğitim görevlisi olarak kalma fırsatı sunuyor.

Pişmanlık duymayacağınız, dost ülke Bosna-Hersek, kültür paylaştığımız Bosna-Hersek, tarihi paylaştığımız Bosna yaşam boyu sizin için isabetli karar olacaktır. Hayatınız için önem arz edecek, beklentilerinize cevap verecek, bunu yaşayarak göreceksiniz ki uluslararası tanınacak diplomanız büyük bir çıkış pusulanız olacaktır. Amerika, AB ülkeleri, Üye ülkeleri tarafından tanınıyor, denklik veriliyor, iş yeri açma, devlet dairelerinde çalışma, oturum izni gibi her türlü olanaklara sahip oluyorsunuz. Ülke olarak Lahey anlaşması bulunuyor. Bosna-Hersek’te Eurostar Üniversiteleri Uluslararası Üniversiteler Birliği Üyesi ayrıca Bologna eğitim anlaşmaları olduğundan mezuniyetinizden sonra diplomanız tüm Dünya’da geçerli…
Türkiye ile Bosna-Hersek eğitim anlaşmaları gereği de diplomalar tanınıyor. Ayrıcalıklı olun Lise mezunu kalmayın, Sizde üniversiteli olun…

AVANTAJLAR

Bosna-Hersek’ten üniversite eğitimini alarak YÖK denkliği kabul edilen bir üniversiteler olduğu için Türkiye’de iş yeri açabilir, Kamuda çalışabilirsiniz.

Uluslararası Üniversiteler Birliği kataloğunda yer alan üniversitedesiniz.
YÖK tanınırlığı kabul edilen, her yıl belgesini YÖKten yazılı alan kayıt işlemleri için  Eurostar kontenjan bakımından uygun Bosna-Hersek Üniversitelerine kavuşursunuz. Kontenjanlarına yeni öğrencileri Eurostar aracılığı ile bekliyor. Mutlaka iyi değerlendirin, Başka şansınız olmayabilir.

Eurostar Bosna-Hersek’te Üniversite düşünenlere Türkiye’de tanınırlığı olan üniversiteleri sunuyor. Kaliteli eğitim düşünenler Eurostar’a başvurabilir, Üniversite hayalinize ulaşabilirsiniz.

Eurostar Bosna-Hersek Üniversiteleri AB eğitim sistemine uyumludur. Eurostar Bosna-Hersek Üniversite eğitimi ile ilgili Mutlaka Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezine danışınız. Eurostar Bosna-Hersek danışmanımız Türkiye’de sizi değerlendirerek Üniversitelere uygunluğunuzu belirleyerek başvurunuzu alacaktır. Açıkta kalmazsınız mutlaka size uygun bölümlere yerleşirsiniz.

Bosna-Hersek Üniversite danışmanınız sizin hayatınızı değiştirecek fırsatta, size çok şey katacaktır. Üniversite eğitiminin yanı sıra kazanacaklarınız, avantajlarınızı düşündürmeye yönelik sizi daha iyi ve detaylı bilgilendirecek. Lütfen randevu almayı ihmal etmeyin. Rehberinizle yolunuzu aydınlatın başka duyumlar ve sizi bu yoldan dön diyenlere kulak asmayın, doğru yoldasınız emin olun.

Türkiye’nin her yerinden kayıt başvurusunu Eurostar’a yapıyorsunuz. Bir telefon kadar Yakın olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi’ne Türkiye’nin her yerinden ulaşabilirsiniz.
Yurtdışından Bosna-Hersek üniversitelerine geçişlerde Eurostar’a başvuruyorsunuz. Sınav şartı aranmadan yatay ve dikey geçiş yapıyorsunuz. Yurtdışında bir çok öğrenci Eurostar’a başvuruyor. Bosna-Hersek üniversitelerine geçişleri yapılıyor.

Yurtdışı Eğitim Yurtdışında Eğitim Yurtdışında Üniversite Eğitimi EuroStar İş birliği ile sizlerle paylaşıyor, Geleceğinize vesile oluyor.

Bosna Hersek Üniversiteleri Lisans Tamamlama Aynı bölüme 2 yıl sürüyor.
Bosna Hersek Üniversiteleri Dikey Geçiş Mühendislik Bölümleri  (Boşnakça Eğitim) 1250€. 1500 €
İnşaat Mühendisliği Yabancı Dil Destekli Eğitim 2500, Mimarlık Yabancı Dil Destekli Eğitim 2500€, Hukuk Yabancı Dil Destekli Eğitim 2000€, Elektrik Mühendisliği Yabancı Dil Destekli Eğitim 2500€, Makine Mühendisliği Yabancı Dil Destekli Eğitim 2500€

Uluslararası Travnik Üniversitesi Yatay geçiş yabancı dil destekli veya ülke dilinde de verilmektedir. Uluslararası Travnik Üniversitesi Dikey Geçiş yabancı dil destekli veya ülke dilinde de verilmektedir.

Saraybosna Üniversitesi Mühendislik genel Bölümleri 1500€, 1750€ (Boşnakça Eğitim) İngilizce Tıp 6000 euro
Saraybosna Üniversitesi İşletme Yönetimi 1500€

Mostar Üniversitesi Mühendislik ve genel Bölümleri 1500€. 1750€

Tuzla Üniversitesi Mühendislik ve genel Bölümleri 1000€. 1750€ Doğu Saraybosna Üniversitesi Mühendislik ve genel Bölümleri 1000€. 1750€

Uluslararası Travnik Üniversitesi 1000€. 2500€ Uluslararası Travnik Üniversitesi Lisans Tamamlama

Puanla
[OY: 3 Ortalama: 5]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!