Uluslararası Travnik Üniversitesi Hukuk Fakültesi (Türkçe Eğitim )

Travnik Hukuk Fakültesi (Yabancı Dil Destekli Eğitim )

Travnik Üniversitesi Hukuk Fakültesi (Yabancı Dil Destekli Eğitim ) Türkiye'ye ilgisi artan Bosna hersek Travnik üniversitesi TürkYabancı Dil Destekliçe olarak hukuk fakültesi eğitimi ...

Hukuk Travnik (Yabancı Dil Destekli Eğitim )

Uluslararası Travnik Üniversitesi Hukuk Fakültesi Yabancı Dil Destekli Eğitim MYO Dikey Geçiş 3. sınıfın dersleri ile başlıyorsunuz. Adalet mezunları, Polis akademisi, Yerel yönetim, Kamu yönetimi mezunları ilk adımı atın, geleceğin Avukatları arasında olun.

Türkiye’ye ilgisi artan Bosna hersek ülkesi okumak isteyene sınav şartsız eğitim olanağı sunuyor. Uluslararası Travnik üniversitesi Yabancı Dil Destekli olarak hukuk fakültesi dersler vermeye başladı. Türkiye’de tanınan üniversitede eğitim alırsınız. Osmanlı devleti için çok fazla sayıda vezir yetiştirmiş olan Travnik şehrinde Bosna Hersek Üniversitelerinde hukuk fakültesi eğitimini uygun ve cazip bir fiyata hem de Yabancı Dil Destekli destekli eğitim olarak almak ister misiniz? “Kulağa hoş geliyor ancak, yurtdışında eğitim alabilmem için ailemin bütçesi yetersiz” dediğinizi duyar gibiyiz. Oysaki Uluslararası Travnik Üniversitesi hukuk fakültesi Yabancı Dil Destekli eğitim desteği ile 2000 Euro yıllık harç bedeli karşılılığında eğitim olanağı sağlamaktadır. Evet, sizde Avrupa’nın ortasında en modern uygulamalar ile eğitimi olanağına sahip olabilir ve bunun için yüksek bedeller ödemek zorunda kalmazsınız. Uluslararası Travnik üniversitesine kayıt yaptırmak istiyorsanız tek yetkili kurum Eurostar yurtdışı eğitim merkezidir.
Bosna Hersek Üniversiteleri Avrupa’nın en saygın ve en kaliteli eğitim veren üniversitelerinden birisidir. Ancak Yugoslavya’nın parçalanma süreci sonrasında Bosna Hersek’in küllerinden yeniden doğması ile birlikte sesini duyurabilen bu eğitim kurumu, son yıllarda tüm dünya üzerindeki bilim adamlarının ilgisini çekmektedir. Travnik kantonunda en iyi üniversite seçilmiş olarak 2014 yılında yeniden yapılanan bazı bölümlerde Yabancı Dil Destekli eğitim sistemi içinde en modern ve güncel bilgilerin öğrenciye aktarılmasına yönelik yapılan uygulamalar, akademisyenlerin ve öğrencilerin takdirini toplamaktadır.

Bosna Hersek Üniversitelerinde eğitim almayı tercih eden öğrenci, her şeyden önce taban puan uygulamasından muaf tutulmakta ve doğal olarak Uluslararası Travnik Üniversitesi üzerinde yoğunlaşmaktadır. Lise çağındaki bir öğrencinin bilgilerini ifade edebilmesi için birkaç saatlik bir sınavın yeterli olmayacağı görüşünün hâkim olduğu Avrupa üniversiteleri gibi Bosna Hersek Üniversiteleri de bu ilkeyi benimsemiş ve taban puan uygulamasını eğitim sistemi hiç yer almamıştır. Öğrenci üniversiteye kayıt aşamasında üniversiteye giriş sınavı puanı sorulmaz, sadece lise diploması adli sicil kaydı ve sağlık raporunu ile başvuru yapması yeterli sayılır.
Uluslararası Travnik Üniversitesinde hukuk eğitimi alacak öğrenci, birçok açıdan yaşıtlarından daha avantajlı konuma geçecektir. Öncelikle dünya standartlarında ve insanlık hukukunun doğduğu bir coğrafyada eğitim alıyor olmanın avantajlarından yararlanacak, saygın hukuk adamlarının bilgisi, hayallerine ışık tutacaktır. Ayrıca Avrupa’nın ortasında olması ve hukuk adına yapılan çalışmalara yakın konumu ile eğitimini aldığı alanda yapılan tüm etkinlikleri takip edebilecek ve bu sayede eğitimini pekiştirecekti. Hukuk sisteminin kâğıt üzerinde öğrenilmekten çok daha fazlası olduğunu, en güçlü hukuk adamları ile yaptığı söyleşilerde kavrayacak ve bilgilerini her geçen gün daha kullanılabilir hale getirecektir. Diğer taraftan Bosna Hersek Üniversitelerinde verilen eğitim sonunda denklik derecesinde diploma olanağına sahip olacağı için, bu süreçte gelecek kaygısı yaşamayacaktır. Öğrenci mezuniyeti ile birlikte aldığı denklik derecesindeki diploması ile dünyanın herhangi bir coğrafyasında kariyer yapma imkânı bulacağından, kendisine olan güveni artacak ve kendisini daha rahat ifade edebilecektir.

Bosna Hersek Üniversitelerini öğrenciler açısından cazip hale getiren diğer bir özelliği de harç bedellerinin diğer üniversitelerin harç bedellerinin çok daha altında bir düzeyde olmasıdır. Öğrenci Türkiye’deki herhangi bir vakıf üniversitesinde hukuk eğitimi almak istese, ödeyeceği yıllık harç miktarı ortalama 8000 Euro ile 10.000 Euro arasında değişiyorken, öğrenci aynı yönde eğitim almak için Bosna Hersek Üniversitelerini seçse çok daha altında bir rakam ödeyecektir. Uluslararası Travnik Üniversitesi hukuk fakültesi Yabancı Dil Destekli eğitim 2000 Euro olarak belirlenmiş olduğu için, öğrenci dünya standartlarında eğitim alırken maliyet olarak çok düşük bir bedel ödemek durumundadır.
Bosna Hersek Üniversitelerinde eğitim alan öğrenci sadece eğitim adına değil, dünya görüşü olarak ta kendisini geliştirmektedir. Farklı bir ülkede ve farklı kültürlere ait insanlar ile birlikte yaşamanın getireceği hoşgörü ve esneklik, öğrencinin ufkunun genişlemesine vesile olacaktır. Ayrıca bu yaşlarda farklı ülke insanları ile kurduğu arkadaşlıkları gelecekteki hayatında yurtdışı bağlantısı olarak değerlendirebilecektir.

Bosna Hersek Üniversitelerinde Yabancı Dil Destekli eğitim sadece Uluslararası Travnik Üniversitesinde hukuk eğitimi almak isteyen öğrenci, Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ile bağlantı kurduğunda, eğitim süreci boyunda arkasında köklü bir danışmanlık kurumunun desteğini hissedecektir. Eurostar kayıt aşamasından mezuniyetine kadar her aşamada öğrencinin yardımcısı olacaktır.

Bosna-Hersek Üniversitelerine Yatay geçiş – Dikey Geçiş

Prestijli Bosna-Hersek Üniversitelerinde devam edin. Avrupa Birliği diplomasıyla mezun olmanın avantajlarını yaşamak istemez misiniz? Çoğunuzun istediğini duyar gibiyiz. İyi bir bölümde okuyorsanız aynı bölüme kaldığınız yerden devam etmeniz Bosna-Hersek Üniversitelerine Yatay geçiş mümkün. Avrupa Kredi Transfer sistemi ECTS(AKTS) gereğince 3.4 ve farklar iki yılda 240 krediye tamamlama gerçekleşmesi ile ülkeler arası ders farkları borçlu olarak tamamlanır ki Diploma hakkı elde edilsin. Myo mezunları yakın bölümlere Bosna-Hersek Üniversitelerine Dikey Geçiş yapabilirler, ders farkları Avrupa Kredi Transfer sistemi ECTS(AKTS) gereğince ülkeler arası ders farkları borçlu olarak tamamlanır ki Diploma hakkı elde edilsin. Adalet mezunları, Polis akademisi, Yerel yönetim, Kamu yönetimi mezunları Hukuk bölümüne geçerek geleceğin Avukatları arasında yerlerini alabilirler.
Bosna Hersek Üniversiteleri Yabancı Dil Destekli Hukuk Eğitim Ücreti: 2000 Euro

Adalet Lisans Tamamlama Programı

Uluslararası Travnik Üniversitesinde 2 yıllık Adalet bölümü mezunları dikey geçiş yaparak tamamen sınavsız şekilde lisans tamamlama programına katılabilirler. Taban puan şartı da bulunmamaktır. Önlisans diplomanızla başvurmanız durumunda Kontenjanın uygun olması durumunda başvurunuz kabul edilecektir. Uluslararası Travnik Üniversitesi Ön lisans eğitiminiz dikkate alınacak, Bosna Hersek eğitime 3. sınıftan başlayacaksınız.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Lisans tamamlama programından Kamu Yönetimi Bölümü, Polis Meslek Yüksek Okulu, Polis Akademisi Bölümü mezunları da yararlanabilirler. Geleceğinizi garantilemek artık sizin elinizde. AKTS Kredi Transfer Sistemiyle önlisansınızı 4 Yıllık Lisansa tamamlama fırsatı elde etme imkanı veriyoruz. Sınırlı kontenjan bulunmaktadır. Hemen başvurup Hukuk Fakültesinde Bosnada eğitim almaya başlayın. Uluslararası Travnik Üniversitesi Yabancı Dil destekli eğitim verilmektedir. Üstelik diplomanız ülkemizde de tanınacak. Senelik Harç Ücreti ise 2000 Euro’dur. Alanında uzman akademisyenlerden, kaliteli Bosnada eğitim ve lisans diploması alınmaktadır.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş Yapabileceğiniz Bölümler

Adalet Bölümü
Kamu Yönetimi Bölümü
Polis Meslek Yüksek Okulu
Polis Akademisi
Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!