Uluslararası Travnik Üniversitesi Ücretleri

Uluslararası Travnik Üniversitesi Ücretleri

Birçok genç yurtdışında üniversite eğitimi alma hayali ile yanıp tutuşuyor. Ya sen? Bosna Hersek Uluslararası Travnik üniversitesi tercihinde bulunarak ...

Uluslararası Travnik Üniversitesi Ücretleri

Birçok genç yurtdışında üniversite eğitimi alma hayali ile yanıp tutuşuyor. Ya sen? Bosna Hersek tercihinde bulunarak Yurtdışında Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli eğitim fırsatını en kaliteli şekilde değerlendirebilir; Hayatınız adına en doğru yerde en doğru üniversitede lisans eğitimi alabilme fırsatını değerlendirebilirsiniz. Bir çok eğitimin çok daha altındaki ekonomik harcamaları yaparak eğitim görebilme fırsatı edinebileceğiniz bu üniversitede alan bilginizi Erasmus (Avrupa) veya Mevlana Yüksek öğrenim Kurumu (YÖK) değişim programı fırsatından yararlanarak da değerlendirebilirsiniz.

Yurtdışında Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli eğitim fırsatını Avrupa’yada taşıyabilirsiniz. ERASMUS, TEMPUS, SOCRATES ile ABD Guglielmo Marconi Üniversitesi İrlanda Duplin, Avusturya Viyana, İtalya Roma; Nikola kuzan Telematika Üniversitesi, Hırvatistan Zagrep Üniversitesi, Sırbistan Belgrad Üniversitesi, Letonya Rezekne Üniversitesi, Litvanya Vilnius üniversitesi Polonya Varşova üniversitesi ve birçok uluslararası dünyaca ünlü üniversitelerle yapılan, uluslararası değişim programları ile gerçekleşen işbirliği protokolleri bulunmaktadır. Türkiye’de anlaşmalı olduğu Eskişehir Anadolu Üniversitesi (Erasmus), Muş Alparslan Üniversitesi (Erasmus), Yozgat Hitit Üniversitesi (Erasmus), Antalya Akdeniz Üniversitesi (Mevlana), Zonguldak Avrasya (Mevlana), Kahramanmaraş Sütçü İmam (Mevlana)üniversiteleridir. Uluslararası Travnik Üniversitesinde Lisans tamamlamak isteyenler MYO mezunları alanları ile ilgili AKTS ile lisanslarına 3.sınıftan direkt devam edebiliyor (fark dersleri 2-4 ders olabiliyor). Lizbon kapsamında, Avrupa yüksek eğitim sistemi kapsamında Bologna reformuna dahil (Mavi)diplomalar ile dünyada iş fırsatları yaratmaktadır. Uluslararası Travnik Üniversitesi YÖK tarafından tanınmaktadır. Üniversite de ayrıca oturum izni, çalışma izni alma şansınız da bulunmaktadır.

Erasmus sayesinde değişik bilimsel çalışma ortamları ve bilim insanları ile tanışarak bölümünüz adına en kaliteli fırsatları yakalama fırsatı edinmiş olabileceksiniz. Geleceğiniz adına en yüksek etkiyi elde edebileceğiniz lisans eğitiminizi tamamladıktan sonra karşınıza çıkacak birçok iş teklifi karşısında hangisini tercih edebileceğiniz konusunda bile kararsızlığa düşebileceksiniz. Bosna Hersek Üniversitelerinde Türkçe Destekli eğitim ücretleri karşısında aldığınız eğitim kalitesine değer bir tercih olduğunu fark edebilecek; iyi ki bu üniversiteyi tercih etmişim diyebileceksiniz.
Uluslararası geçerliliği bulunan diploma; kaliteli eğitim ortamları; uygulama fırsatları; teknolojik eğitim sınıfları ve laboratuvarlar; en kaliteli kurum ve kuruluşlarda staj imkanlarının hepsi sizi Uluslararası Travnik Üniversitesi tercihiniz ile karşılama hazırdır. Geleceğe sağlam ayaklarla adım atmak ve küçük bütçelerle büyük yatırımlar gerçekleştirmek istiyorsanız olmazsa olmazlarınız arasında yer alan kaliteli bir eğitim ortamıdır. Bunu size sağlayacak olan üniversiteler arasında yer alan Uluslararası Travnik üniversitesi tercihinde bulunmadan önce Bosna Hersek Üniversiteleri Türkçe Destekli eğitim ücretleri öğrenimi gerçekleştirmek için üniversite yetkilisi Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ile Uluslararası Travnik üniversitesinde dilediğiniz bölümü Türkçe Destekli okuma fırsatı elde edin. Uluslararası Travnik Üniversitesi Ücretleri bütçenizi kolaylaştıracaktır. Hemde Avrupa’nın kabul ettiği bir ülkede diplomanız ile oturum hakkı ve çalışma izni alabileceksiniz. Bu fırsatın yakalamanız size geniş olanaklar yaratacak, cevre ve iş ilişkileriniz daha kuvvetli bilinçli ilerleyeceksiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli Lisans Bölümleri

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro
Bilgisayar Mühendisliği 2500 Euro
İş Sağlığı ve Güvenliği 2500 Euro
Elektrik Mühendisliği 2500 Euro
Yüksek Lisans ve Doktora 5000 Euro

Yukarıdaki bahsedilen çalışma programları 3 yıllık (18 ECTS) düzenlenir ve 4 yıllık (240 ECTS) süresi, yada sistemin 3+2 ve 4+1 ile yapılacaktır. Lisansa tamamlama aynı bölüme 2 yılda gerçekleşmektedir. Türkçe destekli veya ana dilde verilen eğitimler dil akreditasyonu onaylıdır. Uluslararası Travnik Üniversitesi YÖK tarafından tanılıyor ve denkliği veriliyor. Denklik yönetmeliğine uygundur. Lisans tamamlama mümkündür. Bütün bölümlerde Lisans tamamlama mümkündür. Ülke dilinde verilen eğitim ücretleri hukuk 1000 euro, ara bölümler 1250 euro, Mühendislikler 1500 euro olarak harç ücretlerinde.

HUKUK FAKÜLETESİ

Hukuk
POLİTEKNİK FAKÜLTESİ

Mimarlık
İnşaat Mühendislik
Makine Mühendislik
Elektrik Mühendislik
Bilgisayar Mühendisliği
Telekomünikasyon
Lojistik
Mühendislik Yönetimi
İş Güvenliği
MEDYA ve İLETİŞİM FAKÜLTESİ

İletişim
Medya ve Gazetecilik
EKONOMİ FAKÜLTESİ

Eğitim Yönetimi
Finans, Muhasebe ve Denetim
Bankacılık ve Sigortacılık
Pazarlama ve Ticaret
Girişimcilik ve Serbet Meslek
Turizm ve Otelcilik
İşletme Ekonomisi
İşletme Yönetimi
İşletme Enformatiği
TRAFİK FAKÜLTESİ

Karayolu ve Kentsel Ulaşım
Trafik Yönetimi
Hava Taşımacılığı
EKOLOJİ FAKÜLTESİ

Uygulama Ekoloji
Çevre Koruma

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!