Uluslararası Travnik Üniversitesi

Travnik Üniversitesi

Türkçe ve İngilizce olmak üzere farklı eğitim dillerinde eğitim fırsatını sizlere sağlayan Uluslararası Travnik Üniversitesi öğrencileri için..

Travnik

Yurtdışı lisans eğitimi artık imkansız değil. Çünkü Uluslararası Travnik Üniversitesi sizlere uygun fiyatlarla hem de kaliteli bir eğitimin kapılarını açıyor. Bosna Hersek’in en köklü üniversitelerinden biri olan üniversitede eğitim gören şanslı öğrencilerden biri olabilirsiniz.

Yıllarca hayalini kurduğunuz üniversite eğitimini yurtdışında almaya ne dersiniz? Yurtdışı eğitimi denilince ailelerin maddi açıdan oluşan korkuları artık sona eriyor. Çünkü Uluslararası Travnik Üniversitesi sizlere diğer Avrupa ülkelerine kıyasla çok daha uygun fiyatlı bir eğitim olanağı sunuyor. Yıllık harç ücretlerinin 2500 Euro’dan başladığı üniversitede Avrupa standartlarında bir eğitim alabilirsiniz. Üstelik Uluslararası Travnik Üniversitesi’ne girebilmek için hiçbir sınav şartına tabi olmayacaksınız.

Avrupa Birliği üyesi Bosna Hersek’te okuyarak Avrupa standartlarında bir eğitim alabilirsiniz. Uluslararası Travnik Üniversitesi’nden mezun olduğunuzda Avrupa’nın 1. Sınıf kalitede diploması kabul edilen Europass mavi diplomaya sahip olacaksınız. Türkiye’de de geçerliliği olan bu diploma ile istediğiniz mesleği ister Avrupa’da isterseniz de Türkiye’de yerine getirebileceksiniz.

Bosna Hersek Kaliteli Üniversite Eğitimi

Bosna Hersek uygun yaşam koşulları ile diğer Avrupa ülkelerine kıyasla çok daha rahat öğrencilik hayatı sunan bir ülkedir. Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde okurken kredi yurtlar kurumunun vermiş olduğu geri ödemeli krediden faydalanabileceksiniz. Aylık yaşam koşullarının 300-400 Euro arasında değiştiği ülkede okumak için çok büyük bütçeye ihtiyaç duymayacaksınız. Travnik üniversitesinin modern ve ferah dersliklerinde dünyaca ünlü akademik kadrodan eğitim alma şansını yakalayabilirsiniz.

Bosna Hersek Uluslararası Travnik üniversitesi hakkında tüm detaylı bilgileri Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı bürolarına gelerek öğrenebilirseniz. Eurostar’ın deneyimli ve uzman kadrosu ile ülke ve üniversite hakkında tüm sorularınıza cevap bulacaksınız. Eğer okumak istediğiniz bölüme henüz karar vermediyseniz yine Eurostar uzmanlarının sizi istek ve yeteneklerinize göre yönlendirmesine izin verin. Böylece geleceğinize doğru emin adımlarla ilerleyin.

Balkanların en güzel ülkelerinden birinde Bosna Hersek’te okurken ülkenin güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Günlük hayatınızda bol miktarda İngilizce ve Boşnakça konuşarak yabancı dil seviyenizi ilerletebilirsiniz. Dilerseniz Eurostar’ın size sunduğu dil okulları seçenekler arasından tercih yapabilirsiniz. Böylelikle günümüzde iş bulmanın en temel kriterlerinden olan yabancı dil sorununuzu kolaylıkla halledebilirsiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde ister ön lisans ister lisans okuyabilir, dilerseniz dikey geçiş programlarından birini seçerek lisans tamamlama yapabilirsiniz. Yine üniversitenin sunduğu akademik kariyer olanaklarından faydalanabilir, yüksek lisans veya doktora programlarına başvurabilirsiniz.

Hayallerinize bir adım daha yaklaşmak için en kısa zamanda Eurostar yurtdışı danışmanlığı bürolarına gelin. İdeallerinizdeki meslekten sınav şartları veya maddi imkânlar nedeniyle vazgeçmeyin. Acele edin sınırlı kontenjanlardan yararlanın.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli Lisans Bölümleri

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro
Bilgisayar Mühendisliği 2500 Euro
İş Sağlığı ve Güvenliği 2500 Euro
Elektrik Mühendisliği 2500 Euro
Yüksek Lisans ve Doktora 5000 Euro
Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!